>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

פסח כבר עוד רגע כאן, ואחריו יגיעו הקיץ ועונת בגדי הים. בעוד נשות ישראל עסוקות בתכנונים כיצד יורידו את המשקל שהתווסף בחורף, רשת אינטימה משיקה חגיגית את קולקציית בגדי הים לקיץ 2012.

  (צילום: אופיר קדמי)

למרות שבאינטימה טוענים כי הם חוזרים לקהל לקוחות בוגר יותר של נשים בגילאי 45-25, קשה לדבר על שינוי משמעותי בקולקציה. אותן גזרות מוכרות, שעודכנו בגוונים והדפסים על פי המגמות האחרונות. החידוש המשמעותי ביותר הוא קבוצת עיצוב חדשה בשם "בריכה" (שלא הגיעה עדיין לחנויות), המיועדת לנשים עם מידות חזה גדולות יחסית, עד קאפ D. החזיות בקבוצה זו עוצבו בשילוב אלמנטים תומכים ועם מבנה של חזייה פנימית נסתרת היוצרת מראה נינוח מבחוץ אך אורז מבפנים.

עד חודש מאי ייכנסו לחנויות כל קבוצות העיצוב שבקולקציה. אז בינתיים, הנה מה שחשבנו על בגדי הים של אינטימה לקיץ – מה אהבנו ומה פחות? מה היינו מאמצים ומה נשאיר על המדפים? קבלו את כל הפרטים.

  (צילום: אופיר קדמי)

נקודות האור

1. מיקס אנד מאץ'. רוב מותגי בגדי הים כבר השתחררו ממסורת הסטים, והיצע המיקס אנד מאץ' של אינטימה עשוי בחוכמה ומאפשר משחק בין סגנונות. כיאה לחברה הפונה לקהל רחב, הגזרות מגוונות ומתאימות למבני גוף שונים.

2. קו המגבת. קבוצת בגדי החוף המוצלחת מבד מגבת, שתגיע לחנויות בקרוב, מזכירה לטובה את שנות ה-70 וכוללת מכנסונים גבוהי מותן, שמלת חוף ואפילו כפכפי מגבת בגווני כחול כהה או לבן.

3. הקבוצה הגרפית היא המוצלחת ביותר בקולקציה. בגד ים שלם בהדפס פסים אלכסוניים יוצר אשליה של גזרה מחוטבת יותר, ואילו חזיית משולשים בדוגמת עיגולים גדולים מייצרת אווירת רטרו מוצלחת. גם הביקיני בהדפס האניות הקטנטנות חמוד בהחלט.

  (צילום: אופיר קדמי)

נקודות החושך

1. פונקציונלי מדי. בגדי הים של אינטימה מתאימים לרביצה בחוף הישראלי, אך מי שמחפשת חדשנות עיצובית או שמעוניינת להפגין אופנתיות באי אקזוטי כלשהו – לא תמצא כאן מה לקנות. אין בקולקציה אף דגם שמציג כתב יד ייחודי או מרגש.

2. מיושן מדי. אולי זה סידור הדגמים בחנות ואולי דווקא המאמץ לקלוע לטעם של כ-ו-ל-ם, אך אוסף הגזרות המוכרות מרגיש מיושן – ולא במובן של רטרו מתוחכם. הכול כבר נראה קודם, וקשה לאבחן שינויים משמעותיים מאז נכנסו אינטימה לשוק בגדי הים לפני 17 שנה.

3. צבעוני מדי. חוזקה של קולקציית בגדי הים נמצא בחטיבת הבייסיק ובהדפסים שמשלבים רק צבעים ספורים. במקרים רבים, ההדפסים גדולים, מסובכים וצבעוניים מדי. קבוצת הדפסי האיקט בולטת לרעה במיוחד.

מה קנינו?