>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

הערב תעלה הדוגמנית הצעירה לירז דרור לראשונה על מסלול התצוגה של חברת קסטרו, כפרזנטורית שלישית ונוספת לצדם של גל גדות ויונתן ווגמן, הפנים המקדמות את החברה בתשע העונות האחרונות. מאז הכריזה קסטרו בחודש שעבר על הצטרפותה של דרור למערך הפרזנטורים של הרשת, גברה ההתעניינות בדוגמנית האנונימית למחצה, שזוכה להערכה חובקת עולם מתעשיית האופנה, אבל נותרה אינקוגניטו עבור שאר האוכלוסייה. העובדה ששימשה במשך ארבע עונות כפרזנטורית של מותג הצעירות הישראלי twentyfourseven, לא העניקה לדרור את הפרסום שהיא צפויה לגרוף כנציגת רשת האופנה המרכזית בישראל. במידה מסוימת, הבחירה של קסטרו בדרור היא מעין הכתרה שלה כיורשת הבאה של גל גדות.

דרור, חיילת בת 20 ממושב ניר משה שבדרום, החלה לדגמן לפני כחמש שנים, לאחר שהתגלתה על ידי סוכן הדוגמניות רוברט בן שושן מסוכנות רוברטו, ומאז ניתבה את הקריירה בעיקר מחוץ לישראל. היא הצטלמה לקמפיין האיפור של איב סאן לורן, היתה הפנים של הבושם של אנטוניו בנדרס, השתתפה בקמפיינים למותגים כמו ביבה, מוסקינו וקו המשקפיים של קרולינה הררה, ובקיץ האחרון אף נבחרה לשמש כפנים של חברת הקוסמטיקה הבינלאומית ניוואה. בישראל התפרסמה בזכות קמפיינים למותגי הלנז'רי גו אנדר ואינטימה, נעלי וויקנד, מעצבת שמלות הכלה פנינה טורנה ואחרים.

בקסטרו מדגישים כי למרות השמועות על כך שדרור תמלא בעתיד את מקומה של גדות, האחת לא הגיעה על חשבון השנייה: דרור מיועדת להוביל את קו Red הצעיר של המותג, בעוד גדות תופקד באופן טבעי על קו Black החדש. עם זאת, רק ימים יגידו אם הבחירה של קסטרו בדרור תוביל בסופו של דבר להפיכתה לכוכבת הבאה של ישראל שצמחה מתחום האופנה. נכון לרגע זה, בניגוד לגדות, דרור היא דוגמנית פר אקסלנס. לא תראו אותה נותנת ידה בתפקידים קולנועיים או טלוויזיוניים, או מככבת על שטיחים אדומים מכוש ועד פרס, בדומה לבר רפאלי, והיא מתקדמת יפה בתעשיית האופנה גם מבלי לככב במדורי הרכילות.

עכשיו, כשעיני ביצת הסטייל המקומית נשואות אליה, לירז דרור מאפשרת למצלמה של אלון שפרנסקי הצצה. תכירו את הפנים המעניינות ביותר בתעשייה המקומית ברגע זה. בלי איפור, בלי עיצוב שיער, פשוט לירז דרור, הילדה השקטה שתכבוש את לבכם בעיניה בלבד.

תצוגת האופנה של קסטרו לקיץ הקרוב תועבר ב-20:30 הערב בשידור חי ב-Xnet. לצפייה, לחצו כאן.

צילום: אלון שפרנסקי

ארט דיירקטור: נמרוד פלד