>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

שנתיים בדיוק חלפו מאז שכיכבה דוגמנית העל דריה וורבוי על שער ווג פריז, ועתה היא מעטרת שוב את שערו של המגזין הנחשב. ובדיוק כמו בשער הקודם, גם גיליון פברואר 2012 החדש מציג את וורבוי כשהיא לבושה בבגד ים של פראדה ומצולמת על ידי צמד הצלמים ההולנדי, בני הזוג אינס ואן למסוורדה ווינוד מטדין.

קשוחה בקמפיין אביב-קיץ 2011 של בלמן
קשוחה בקמפיין אביב-קיץ 2011 של בלמן

בפברואר 2010 היה זה ביקיני לבן ומעליו שמלת קריסטלים, ואילו הפעם לובשת וורבוי בגד ים שלם בגווני שחור וסגול המשובץ בקריסטלים סגולים. בשתי התמונות היא אף מרימה את ידיה ומביטה אל המצלמה. אך בגיליון פברואר החדש וורבוי אינה מסתפקת בשער המכובד, ומככבת גם בהפקת אופנה מיוחדת המתפרשת על פני 66 עמודים שבכל אחד מהם לוק שונה. התואר שבו זכתה על השער – כוכבת אורחת: דריה.

רכה בקמפיין של לנקום
רכה בקמפיין של לנקום

דוגמניות חדשות צצות אומנם בכל רגע, אך וורבוי מצליחה לשמור על מעמדה הרם בתעשיית הזוהר עם קריירה הנמשכת כבר למעלה מעשור. במאי 2011 הגיעה למקום השישי ברשימת הדוגמניות הרווחיות של מגזין פורבס, עם הכנסות של 4.5 מיליון דולר במהלך שנת 2010, וכעת היא ממוקמת במקום השלישי ברשימת הדוגמניות האיקוניות של אתר models.com – מיד אחרי ג'יזל וקייט מוס.

ספורטיבית בקמפיין אביב-קיץ 2011 של סלין
ספורטיבית בקמפיין אביב-קיץ 2011 של סלין

היא הדוגמנית המועדפת על עורכת ווג פריז עמנואל אלט, שסימנה אותה כפייבוריטית כבר בתפקידה הקודם כעורכת האופנה של המגזין. "דריה היא הבחורה שאני עובדת איתה הכי הרבה", אמרה אלט בראיון, זמן קצר לאחר שנכנסה לנעליה של קארין רויטפלד כעורכת ווג פריז. "יש לה יופי טבעי וחזק. אפשר להלביש אותה בטי שירט לבנה והיא תגרום לה להיראות פנטסטי".

נשית בקמפיין סתיו-חורף 2010-11 של H&M
נשית בקמפיין סתיו-חורף 2010-11 של H&M

דריה וורבוי נולדה ב-1983 בפולין, וכשהיתה בת שלוש היגרה עם הוריה לטורונטו שבקנדה. "אני חושבת שהמעשה שלהם מעורר השראה", אמרה בראיון לדיילי טלגרף בשנת 2009. "לעבור למדינה חדשה בשנות ה-30 לחייהם, ללא ידיעת השפה האנגלית. אבל אבא שלי תמיד היה הרפתקן. היתה לו הזמנה לקנדה מקרוב משפחה, וזה נתן לו תקווה. אני מכבדת אותם מאוד על כך".

אלגנטית בקמפיין סתיו-חורף 2010-11 של איב סאן לורן
אלגנטית בקמפיין סתיו-חורף 2010-11 של איב סאן לורן

בגיל 14 התגלתה על ידי אמה של חברה ללימודים והוחתמה בסוכנות קנדית. היא זכתה בתחרות דוגמניות מקומית, אך לא קיבלה הזמנות עבודה רבות. רגע לפני שעמדה לוותר על הדוגמנות ולהירשם לבית ספר לאמנות, החליט הסוכן שלה לפרוש עליה את חסותו ועד מהרה החלה לדגמן לבית אופנה נחשבים כמו פראדה, איב סאן לורן, גוצ'י, הרמס, מיסוני, ורסאצ'ה ואחרים, ולחברת הקוסמטיקה הצרפתית לנקום (שאיתה היא מזוהה במיוחד).

על המסלול בתצוגת אביב-קיץ 2011 של בלמן (צילום: gettyimages)
על המסלול בתצוגת אביב-קיץ 2011 של בלמן (צילום: gettyimages)

2003 היתה השנה שבה פרצה וורבוי כדוגמנית מצליחה, והופיעה שלוש פעמים על שער המגזין ווג איטליה. ב-2004 צולמה על ידי סטיבן מייזל לשער ווג האמריקאי, שבו הוצגה כאחת מ"דוגמניות השעה", ובאותה שנה דגמנה גם לצלם האופנה האיקוני הלמוט ניוטון, זמן קצר לפני שנהרג בתאונת דרכים. "האמת שהייתי חולה באותו יום והוא שמר על מרחק של עשרה מטרים ממני", סיפרה בראיון לדיילי טלגרף. "הוא גרם לי ללבוש פטמות מגומי, לשכב על מיטת מסמרים ולאכול עשב עם מזלג. למעשה זה היה הכול".

טבעית בקמפיין סתיו-חורף 2011-12 של סטפנל
טבעית בקמפיין סתיו-חורף 2011-12 של סטפנל

למרות שהיא מספרת בראיונות כי מעולם לא חלמה להיות דוגמנית, כבר שנים שוורבוי היא שם חם בתעשיית האופנה. היא נמנעת ככל האפשר מלהופיע במדורי רכילות, וידועה כאדם פרטי ומשפחתי. למרות ששמה נקשר בעבר לשחקן ג'וש הרטנט, היא נמצאת בקשר בעיקר עם חברי ילדות מקנדה ואוהבת לקחת הפסקות מקריירת הדוגמנות כדי לשוט מסביב לעולם עם אביה או עם חברים קרובים. המראה השקט והאצילי שלה מצליח לשמור על זוהרו גם עם השנים והאופנות המתחלפות, ובין שלל הכוכבניות לרגע – אנחנו שמחים תמיד לפגוש שוב את פניה בצילומים.