>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

עכשיו זה רשמי: יאיר לפיד, העיתונאי והג'ל בשיער, מגיש החדשות והטי שירט השחורה, הסופר המצליח בעל החיוך הנבוך, האיש עם המבט המצועף ומסת השריר התופחת – עוזב את עיסוקיו ועובר לפוליטיקה.

עד שישבע אמונים לכנסת ישראל, אם בכלל, צפויה ללפיד דרך ארוכה: חוגי בית לאיסוף קולות פוטנציאליים, סיורים בשווקי הארץ, ליטוף ילדים בבתי חולים ומסיבות עיתונאים רבות – לכל אלו יצטרך להופיע בלבוש הולם, ורצוי מגוון. כדי להקל במלאכת בניית התדמית החדשה, Xnet נרתם לסייע לאיש שלובש רק שחורים להתאים את מלתחתו לעיסוקיו החדשים.

כל מלתחה מתחילה בבסיס טוב ורחב, כזה שמאפשר מגוון אפשרויות משחק בין הפריטים לבניית לוקים שונים. בחרנו עבור לפיד 10 פריטים בסכום כולל של 4,182 שקל – תקציב הלבוש שנקבע באוגוסט לחבר כנסת בישראל (טוב, נו, חרגנו בחמישה שקלים, אבל לא לקחנו בחשבון את ההנחות שלפיד יקבל בחנויות, כך שאנחנו מקוזזים). לפיכך, את מותגי היוקרה השארנו מחוץ לתחום.

המלתחה החדשה של לפיד היא ברובה נינוחה יותר. מחוץ למליאת הכנסת נשמח לראות אותו במראה אופנתי, עכשווי ואלגנטי. הוא יכול ומוזמן לוותר על העניבה ולאמץ מקטורן מחויט מעל חולצה מכופתרת. יחד עם זאת, בביקוריו בכנסת אנו עדיין ממליצים לו להקפיד, כמו שאר חברי הכנסת, על מראה מחויט ואלגנטי. הנעליים שנבחרו עבורו משחקות תפקיד כפול, הן מתאימות הן לחליפה והן למראה נינוח יותר, והכי חשוב – הן משמשות כמצע נוח למי שאמור לתפקד יום שלם על הרגליים בהתרוצצויות, ועדיין לשמור על חיוך מאוזן לאוזן לטובת המצלמות.

כעת, כשמלאכת הקניות והרכבת הלוקים הושלמה, כל שנותר לנו לאחל ללפיד הוא שלא יידרש להוסיף לסל הקניות גם חליפה מחויטת שדוחה מים (אחד הפיתוחים היותר מוצלחים של חברת בגיר הישראלית), כדי להתגונן מתקריות נוסח אנסטסיה מיכאלי.