אם הייתם אומרים לנו בניינטיז שוויקטוריה בקהאם (אז אדמס) תהיה אחת הנשים האהובות עלינו בשואו־ביז, כנראה שהיינו נוחרים לעברכם בבוז.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

אבל פוש ספייס, שהייתה די מעיקה כחלק מלהקה מעיקה לא פחות, עשתה את הלא ייאמן והשתדרגה אט אט. מהתגלמות הטראש הפכה לפאשניסטה מובילה, ולבסוף אף סגרה מעגל כשהתקבלה בזרועות פתוחות אל קהילת מעצבי האופנה.

ויקטוריה השכילה להבין שלשיר היא לא יודעת, אבל לעצב בגדים דווקא כן. בד בבד עם בניית האימפריה שלה, היא מתחזקת נישואים לאחד הגברים הסקסיים בכל הזמנים ומציגה אמהות למופת לארבעה צאצאים מבורכים גנטית.

מה שהופך את פוש לכזו דמות מעוררת הערכה בעולם האופנה אלה התעוזה וחוסר הפחד שלה להתנסות - תכונות שהתבטאו בין היתר בתסרוקות השונות שהחליפה במהלך השנים והראו כמה מגניבה ואקספרימנטלית היא יכולה להיות (למרות התדמית הקרה שיצאה לה).

עקבנו אחר אבולוציית השיער של פוש. דארווין לא היה מתאושש מזה בכזו קלות.

1997 - קארה

כשפרצה לתודעה הייתה ויקטוריה אדמס על תקן "זו שלא נותנים לה סולו" בספייס גירלז, אבל סימן ההיכר השני שלה היה הקארה החלק והמשעמם עם השביל הנצחי באמצע.

בתור מי שהייתה אמורה לגלם את הדמות האלגנטית בחמישייה, היא לא יכלה להתפרע והשאירה ליתר הבנות את האופציה להשתגע עם פריזורות משונות.

1999 - קצר ומוזר

לקראת סוף המילניום הקודם נצפתה ויקטוריה בתספורת קצרה ולא מאוד מחמיאה, בעיקר כי היה בה משהו מבוגר שמזכיר יותר את ציפי המורה לתושב"ע מאשר כוכבת פופ לוהטת וצעירה.

וכן, גם הפוני המפונפן שחולק לו לפיסות שוות שפוזרו על פני המצח לא בדיוק היטיב עם המצב.

1999: ויקטוריה עם פוני לא מחמיא (צילום: gettyimages)
1999: ויקטוריה עם פוני לא מחמיא (צילום: gettyimages)

2001 - פן קרשים

אחרי שהאריכה מעט את שערה, המשיכה ויקטוריה לגהץ אותו למוות ובחרה בתסרוקת מוזרה בסימטריה שגרמה לה להיראות כמו ילדה מתלהבת בקניון ולא כמו אשת כדורגלן סקסית.

2005-2004 - גוונים

ויקטוריה דבקה במשך זמן רב במראה הגוונים, כשחלק משערה ברונטי וחלק בלונדיני.

השחורדיניוּת הצ'יפית דווקא התאימה לתדמית הסמי־פרחית שטיפחה. היה משהו בלוק הזה שביגר אותה והפך אותה לליהוק פוטנציאלי ל"עקרות בית אמיתיות".

2004-2005: גוונים של עקרת בית (צילום: gettyimages)
2004-2005: גוונים של עקרת בית (צילום: gettyimages)

2006 - בוב

פוש הייתה אחת מחלוצות הבוב (קארה א־סימטרי) שכולן רצו לחקות באותם ימים. מראה המאלט ההפוך (הפעם החלק הארוך היה מלפנים והשיער הלך והתקצר באזור העורף) העניק לה סוף סוף את האדג'יות המגניבה שחיפשה כל השנים.

2006: אדג'יות מגניבה (צילום: gettyimages)
2006: אדג'יות מגניבה (צילום: gettyimages)

2007 - אדג' מחומצן

חובבת הריגושים לא הסתפקה בבוב המגניב והחליטה לקצץ את שערה עוד יותר ולהעניק לו דירוג רוק'נרולי.

כאילו שזה לא מספיק, היא חמצנה לבלונד קומפלט, שנראה זול למדי עם השיזוף המזויף התמידי שלה.

פוש מעולם לא נראתה דומה כל כך לבעלה - ולא, זו לא מחמאה.

2008 - פיקסי

בקיצוניות האופיינית לה, עברה ויקטוריה מבלונד טראשי א־סימטרי ומבולגן לתספורת פיקסי רומנטית, מתוקה ושיקית בגוון ברונטי עמוק.

מבנה הפנים של פוש, המאפשר לה לקצץ את שערה כמעט לחלוטין ועדיין להיראות נפלא, הלם את הצבע החדש והבוגר ואת הרכות היחסית של התספורת.

2008: קצר ולעניין (צילום: gettyimages)
2008: קצר ולעניין (צילום: gettyimages)

2009 - קארה שכבות

בניגוד לקארה הישר והמפוהק שהיה לה כשהחלה את דרכה בתעשייה, ויקטוריה הוציאה את המיטב מתספורת הפיקסי שהתארכה, והלכה על קארה רב־שכבות שנראה כמו קומבינציה מוצלחת למדי של כמה מהתספורות הישנות שלה.

2009: קומבינציה מוצלחת (צילום: gettyimages)
2009: קומבינציה מוצלחת (צילום: gettyimages)

2010 - אפ־דו

ככל שעלה מעמדה כמעצבת רצינית, הלך והתעדן הסטייל האישי שלה, ובמשך תקופה ארוכה היא נראתה באירועים בתסרוקות אפ־דו'ז שונות (תסרוקות מורמות) שהקנו לה לוק אלגנטי, שיקי להפליא ועם זאת לחלוטין לא מתאמץ.

2010: לוק אלגנטי (צילום: gettyimages)
2010: לוק אלגנטי (צילום: gettyimages)

2011 - ארוך, שיקי ונינוח

עכשיו, כשהיא כבר מעצבת מבוססת, זוכת פרסים ומוערכת, ולאחר שסוף סוף זכתה לתינוקת שתמיד רצתה, ויקטוריה יכולה להרשות לעצמה להיות נינוחה יותר, והסטייט אוף מיינד הזה מתבטא לחלוטין בתסרוקת הנוכחית שלה.

אנחנו די בטוחים שמדובר בתוספות שיער (שלפחות לא נראות זולות הפעם), אבל המראה הגלי, הלא מתאמץ והסמי־טבעי מתיישב היטב עם הגיל והמעמד שאליו הגיעה פוש אחרי 15 שנים בתעשייה.

אחרי רק נשאר לחכות איזו תסרוקת שנת 2012 תביא איתה.

___________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: