קשישות שכמותי עוד זוכרות את אותו חורף של תחילת שנות ה־90, שבו פרץ לתודעה הלק השחור־בורדו של שאנל (Rouge Noir Vamp האלמותי) ועשה מהפך אופנתי של ממש.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

מאז ועד היום הטרנד הזה חוזר על עצמו באינטרפרטציות שונות ועדיין לא נס לחו. השנה הוא מקבל טוויסט קל והופך למטאלי, מה שמחבר אותנו באופן ישיר, שוב, אל טרנד צבעי אבני החן.

כן, אותו טרנד שמקשט את עפעפי העיניים מגיע גם לציפורניים. הוא מספק השלמה נאה ללוק, אבל בהחלט עומד בזכות עצמו במערכה. מרובעות וקצרות (כפי שאני אישית מעדיפה אותן בשילוב הצבעים הללו) או מחודדות לכדי שפיץ (כפי שריהאנה מעדיפה אותן ומתהדרת בהן כעת) - הצבעים הללו חושניים, חמים וחורפיים ויחמיאו כמעט לכל גון עור, כהה ובהיר כאחד.

איך עושים את זה?

  • הקפידי שאורך הציפורניים וצורתן יהיו אחידים ככל האפשר בשתי הידיים. גם בעלות ציפורניים קצרות יכולות ליישם את הטרנד אם יקפידו על מראה נקי ועשוי היטב.

  • בשל כהות הגוונים ונוכחותם הדומיננטית, שימי לב לרגע שבו הלק מתחיל להתיישן, להיסדק או להתקלף וחדשי או הורידי אותו. עם לק בהיר ניתן אולי "לעגל פינות", אבל בגוונים כאלה זה לא מחמיא.

  • אל תעמיסי יותר מדי טבעות וצמידים על כפות הידיים. המראה גם ככה עשיר מאוד ו"תכשטת יתר" רק תגרום לכל האזור להיראות מקושקש וזול.

גם בעלות ציפורניים קצרות יכולות. אמנדה סייפריד (צילום: gettyimages)
גם בעלות ציפורניים קצרות יכולות. אמנדה סייפריד (צילום: gettyimages)

המוצרים המומלצים:

1. O.P.I, מחיר: 59 שקל

2. מייבלין, מחיר: 20 שקל

3. לקים עם אבני חן נוצצות: ORLY, מחיר: 25 שקל

4. LAKA, מחיר: 30 שקל

_________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: