>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

קארה - הדור הבא

את דיאנה אגרון המעלפת אנחנו מכירים ואוהבים כבר זמן מה מ"Glee", שם היא מגלמת את מלכת הכיתה האקס־הריונית קווין פבריי.

אגרון, יהודיה חמה (במקור אגרונובסקי), טיפחה עד לא מזמן לוק בלונדיני מלוקק משהו, שהלם את דמותה בסדרה. אבל בחודש שעבר היא הפתיעה את כולם כשחשפה לעולם בבכורת הסרט של "Glee" את הקארה החדש, האדג'י והמהמם שלה.

הסוד מאחורי הלוק המנצח? במקום ללכת על קארה מהודק או א־סימטרי א־לה קירה נייטלי, אגרון אימצה את מה שמכונה ה"שאב" (חיבור של המילים שאגי ובוב). "בוב", אם לא ידעת, זה "קארה" באנגלית, וב"שאגי" הכוונה למראה סתור/מרושל/מדובלל - קצת כמו של כלב, אבל עם סטיילינג.

מעצב השיער של אגרון, ג'יאנאנדריאה (כן, זה השם שלו) אמר על הסגנון החדש שלה: "מדובר בהתקדמות מהקארה המוכר, יש ללוק הזה הרבה יותר חיים כשאת מעצבת אותו ועובדת איתו".

איך משיגים את המראה הרוקרי המבולגן? דיאנה השתמשה בשמפו יבש (Dry shampoo) ומוס, ופשוט נתנה לשיער להתייבש באוויר.

יוקר המחיה

ריהאנה כבר מזמן הוכיחה שהיא זיקית אמיתית בכל הנוגע למראה המשתנה תמידית שלה, אבל אפילו אנחנו היינו המומים עת נחשפו סכומי הכסף שהיא מוציאה על תחזוק הפריזורה שלה: 2,000 דולר לשבוע, פלוס־מינוס.

מסתבר שמעצבת השיער של רירי, אורסולה סטפן, גובה מהכוכבת 285 דולר ליום (!) בתמורה למראות השונים והמשונים שנוחתים על קודקודה מדי יום. כנראה שלהיות מקור השראה עבור מיליוני נשים זה עניין לא זול בכלל

להקת כוורת

בתזמון מוזר עם מותה של האייקונית איימי וייינהאוס, הסתיו הזה מתאפיין בוריאציות שונות של תסרוקת הכוורת. בואי נאמר שמאחורי הקלעים של מיטב התצוגות בעולם, חוררו עוד כמה נקבים באוזון עם כמויות הספריי שרוססו שם.

ב־Suno מעצבת השיער האגדית אודיל ג'ילברט קיבלה השראה מהסטייל של דוגמנית ומוזת העבר צ'יינה מצ'אדו, עם כוורת גבוהה בטירוף (דמוית קונוס) ושאריות שיער מאחור.

יוג'ין סולימן הלך בתצוגה של פיטר סום על מראה שיקי סיקסטיזי שהוא הגדיר כ"בחורה מהאפר־איסט שלא באמת מתעסקת במראה שלה", וגווידו פלאו החזיר בתצוגה של בוטגה ונטה את הגלאם של גרייס קלי וקים נובאק עם הכוורת הקלאסית של הגיבורות היפות בסרטיו של היצ'קוק. מוכנות, היכון, ספריי!

הרבה ספריי. Suno (צילום: gettyimages)
הרבה ספריי. Suno (צילום: gettyimages)

בהשראת הגיבורות של היצ'קוק. בוטגה ונטה (צילום: gettyimages)
בהשראת הגיבורות של היצ'קוק. בוטגה ונטה (צילום: gettyimages)

___________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: