זואי דשנל היא אחת מהכוכבות הצעירות והמצליחות של הוליווד. העיניים הגדולות והמהפנטות שלה יחד עם החיוך הכובש הפכו אותה לאחת השחקניות המבוקשות, בעיקר לתפקידי נשים עם טוויסט מוזר.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

כשזואי עולה על השטיח האדום היא לא תמיד קולעת לדעת המבקרים, ולעיתים היא אף זוכה בתואר "המתלבשת הגרועה", אבל אנחנו אוהבות את הסטייל הנקי והלא מתאמץ שלה. לזואי יש עור פורצלן מהמם והיא זקוקה למעט איפור כדי להיראות נפלא. לרוב היא בוחרת לעגל את הריסים במראה הבובתי וסגנון האיפור שלה יכול להתאים ליום בעבודה, לערב רומנטי עם החבר ואפילו לאירוע של המשפחה.

גם את יכולה:

בועז שטיין, מאפר ומאסטר באיפור מקצועי, מסביר איך משיגים את המראה:

העור: הניחי על הפנים מייק־אפ קליל ומעליו פודרה שקופה כדי לקבל טקסטורה אחידה ונקייה. להשלמת המראה הבובתי הניחי במרכז הלחיים סומק ורדרד באמצעות מברשת סומק. זהירות עם כמות הסומק - הגבול בין מראה בובתי לליצני הוא דק.

העיניים: מרחי על העפעפיים צללית מבריקה בגוון אפרפר בקו מעגלי. הימנעי מזוויות חיצוניות חדות ומורמות. שרטטי בצמוד לשורש הריסים קו של אייליינר. התחילי מפנים העין ועבי את הקו כלפי חוץ.

מסקרה היא חלק חשוב ביצירת עיניים פעורות כמו של דשנל ויש להשתמש בה בנדיבות. התחילי עם הריסים בעפעף העליון וצרי מראה סמיך וצפוף על ידי מריחה של כמה שכבות. המתיני דקה-שתיים לייבוש בין שכבה לשכבה. לאחר מכן עברי לריסים התחתונים וחזרי על התהליך.

השפתיים: משחי את השפתיים בגלוס בהיר, שיקנה להן מראה טבעי אך מבריק.

בלי להשתולל:

1. סומק: מאדינה מילאנו, מחיר: 129 שקל

2. צללית: לוריאל, מחיר: 65 שקל

3. אייליינר: B COSMIC, מחיר: 100 שקל

4. גלוס: CHIC, מחיר: 35 שקל

5. מייק-אפ: אהבה, מחיר: 150 שקל

6. פודרה: קרליין, מחיר: 110 שקל

7. מייק־אפ: סופטאץ', מחיר: 165 שקל

8. מסקרה: ג'ייד, מחיר: 110.90 שקל

סך הכול: 714.90 שקל

בלי לדפוק חשבון:

1. צללית: M.A.C, מחיר: 101 שקל

2. פודרה: אסתי לאודר, מחיר: 210 שקל

3. סומק: קלרינס, מחיר: 195 שקל

4. מייק־אפ: מייק־אפ פקטורי, 285 שקל

5. גלוס: OFRA, מחיר: 158 שקל

6. מסקרה: איב סאן לורן, מחיר: 190 שקל

7. אייליינר: לנקום, מחיר: 198 שקל

סך הכול: 1,337 שקל

להתאפר בלי לדפוק חשבון
להתאפר בלי לדפוק חשבון

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: