>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

ההכנות לחתונתם של הזוג המלכותי עידו רוזנבלום ויונית לוי בעיצומן. אחרי שכבר סגרו על חליפה לחתן מייד אין אינגלנד, ועל הלוקיישן הביתי, ל-Xnet נודע כי על עיצוב השמלה של הכלה מופקדת מעצבת האופנה ענבל רביב, שקנתה את פרסומה בזכות "שמלת שפרה" הנודעת בעיצובה, שנלבשה על ידי פליטת הריאליטי שפרה קורנפלד, וכן כסטייליסטית הצמודה של מספר ידוענים, ובהם אלירז שדה, אפרת דור ויונית לוי.

רביב, אשר עיצבה לאחרונה גם את שמלת הכלה של השחקנית ורד פלדמן, אישרה את הפרטים, אך סירבה להרחיב על סגנון שמלת הכלה המדוברת.

פריטים מקולקציית הקיץ של ענבל רביב, באדיבות GO style (צילום: קית' גלסמן)
פריטים מקולקציית הקיץ של ענבל רביב, באדיבות GO style (צילום: קית' גלסמן)

הקשר בין רביב ללוי החל כשעבדו יחד בחברת החדשות של ערוץ 2: לוי כשדרנית מהדורת החדשות המרכזית, רביב כמלבישה. עם פתיחת הסטודיו לשמלות ערב וכלה של רביב בדירת שני חדרים מרווחת בפינת הרחובות בלפור ויהודה הלוי בתל אביב, שהתקיימה בסמוך לפרסום ההודעה על נישואיה של לוי, אמרה רביב: "אף אחד לא סגור על שמלה", והוסיפה כי כסטייליסטית הצמודה של לוי היא קיבלה אינספור הצעות ממעצבי אופנה מקומיים, ביניהם גדעון אוברזון, שהציעו לעצב ללוי את השמלה. "מההיכרות שלי עם יונית, עשיתי צעד אחורה", אמרה אז רביב. "אם היא תרצה שמלה - היא תבקש ממני. אבל אני לא אציע לה".

יונית לוי. ידועה בסגנון לבוש מעט קשוח (צילום: רועי חביב)
יונית לוי. ידועה בסגנון לבוש מעט קשוח (צילום: רועי חביב)

כאמור, היום הזה הגיע. אם להסתמך על סגנון השמלות שרביב מעצבת, לוי תצעד אל החופה בשמלת סאטן לבנה בהשראת שנות ה-30 של המאה הקודמת, עם דגש קל על המותניים ובשילוב תחרות עדינות וגזרה נשפכת הזורמת עם קווי המתאר של הגוף. מצד שני, לוי הידועה בסגנון הלבוש המעט קשוח שלה, ודאי תבחר שמלת סטרפלס מסאטן בגובה הברך, המעוטרת בשכבת טול.