>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

חליפה שחורה מצוחצחת, נעלי עור מבריקות, שיער קוצים זקור ומגורז – ליאור נרקיס לבוש קום איל פו (כמו שצריך) כדי לעלות על במת היכל נוקיה בתל אביב עם הלהיט "ערב טוב לך, את מושלמת". "ככה זה כשאתה מופיע כמעט כל ערב", אומר נרקיס, "אתה צריך להתייחס בכבוד ללבוש. אתה מופיע מול אנשים שרוצים לראות אותך לבוש כמו שצריך. יש חתונות של גרוזינים שבהן בעל האירוע לא מוריד את הז'קט כל הערב. אז לבוא בג'ינס לא בא בחשבון".

נרקיס בבגדים של בוטיק L'etranger  (צילום: דודו אזולאי)
נרקיס בבגדים של בוטיק L'etranger (צילום: דודו אזולאי)

לרגל השנה החדשה, ורגע לפני שהוא ממריא לאומן לחגוג את ראש השנה עם החבר'ה ("על האש, אלכוהול, מסיבות, תפילות. זו חוויה רוחנית שאני מרשה לעצמי פעם בשנה"), לקחנו את ליאור נרקיס למסע של היטהרות. היטהרות ממה? מהרגלי לבוש מגונים ומהטעם המצועצע והעמוס. הדוגמה הבולטת ביותר לכל אלה היא הבחירה שלו להגיע לצילומים ביום של חום אימים כשהוא "מוכן מהבית", במראה שכבות הכולל חולצה מכופתרת, קרדיגן וז'קט. את האאוטפיט כולו הוא קנה קומפלט, אחרי שראה אותו על בובה בחלון הראווה וביקש מהמוכר שיארוז לו.

נרקיס בבגדים של בוטיק L'etranger  (צילום: דודו אזולאי)
נרקיס בבגדים של בוטיק L'etranger (צילום: דודו אזולאי)

בעזרתם האדיבה של שימי צרפתי מהבוטיק L'etranger (לילינבלום 3, תל אביב) ומישל פרוכטר מהבוטיק ShowRoom (הירקון 290, תל אביב), הראינו לליאור נרקיס כיצד הוא יכול לזמר את עצמו החוצה בלחש במקום בצעקות מחרישות אוזניים. דווקא כשהוא מנקה מהגרדרובה את כל הקישוטים והעומס ומרשה לעצמו להעיז בבחירות מינימליסטיות בעלות גזרה טובה, מתגלה פן חדש באישיותו. למהפך המצולם, לחצו Play על הנגן למעלה.