>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

חברת הקוסמטיקה M.A.C היא אחת ממכתיבות הטרנדים הגדולות בתעשייה ואחראית על מראות האיפור של עשרות תצוגות מדי עונה. בתצוגות הסתיו האחרונות השתלטו מאפרי החברה על כמה מהמסלולים הנחשקים ביותר, ורקחו קסמים קוסמטיים שילוו אותנו כהשראה בחודשים הבאים עלינו לטובה. מראות הסתיו של M.A.C נחלקים לארבעה טרנדים מרכזיים, כאשר כל אחד מהם מתאים למוד מאוד מסוים ולבחורה מאוד מסוימת. נא להוציא עטים ולדמיין שקר שם בחוץ:

1. Tough-Love

תחשבי על: אנדרוגיניות מינית מתעתעת.

מה זה אומר? מצד אחד: לוק עירום, ריסים חשופים, עצמות לחיים חלולות, עור מלוטש ושפתיים עירומות. מצד שני: גישה נוקשה ומוקפדת המתמקדת בהצהרה בודדת שהיא הפוקוס של המראה - גבות דומיננטיות, שפתיים בגימור מט או עיניים רושפות ומודגשות. הטרנד נע בין העירום הנונשלנטי לארכיטקטוני והאסרטיבי.

2. Disco-Tech

תחשבי על: שילוב בין יופי בובתי ועשוי לדקדנטיות.

מה זה אומר? מילת המפתח היא "הפרזה". עיניים כהות ופה שופע עם שפתיים שהרחיקו לכת (אין דבר כזה יותר מדי פיגמנט או גלוס), או צירופי צבעים מפתיעים וגישה יצירתית ונטולת גבולות ביחס לגוונים ולמרקמים. מדובר בלוק עשוי מאוד ומלא רושם, על גבול הסוריאליסטי.

3. Mod-Ernist

תחשבי על: חזרה לאסתטיקה של שנות ה־60 מנקודת מבט מרעננת ומודרנית.

מה זה אומר? מצד אחד פלטה של בז' שמשדרת נוסטלגיה, ומצד שני מינימליזם שמעניק למראה טאץ' עכשווי. העור בגימור המלוטש מתקבל בעזרת תכשירי בסיס קלילים, מוצרי הארה, פודרות שקופות במיוחד ושפע של גלוס (על העפעפיים, עצמות הלחיים והשפתיים). הגבות חזקות ודומיננטיות, הריסים עשויים בקפידה והסומק מפוזר במשורה (או לא מפוזר כלל).

4. Amber-Gris

תחשבי על: מוזה פואטית־אמנותית.

מה זה אומר? מראה המבוסס על פלטת צבעים עדינה הנעה מענבר ועד אפור, מלבנדר ועד זהב חרוך, מקליפת עץ ועד חול. האפליקציה מתאפיינת בכתמים ובשטיפות נטולות קווים ותיחום, המעניקים קצוות מרוככים. הלוק מרוח, משופשף, לא מושלם במתכוון, אפילו מעט מוכתם.

זהו טרנד השואף לערוך ניסיונות בפלטת הצבעים ולהרגיש את מרקמה באצבעותייך ולא דרך המברשת.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: