>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

הבוקר נחשפו תמונות ראשונות של הדוגמית קייט מוס, מתוך צילומים ללוח השנה של פירלי, מלוחות השנה המפורסמים והיוקרתיים ביותר בעולם, היוצא לאור מזה 40 שנה. בתצלומים, שנחשפו באתר האינטרנט של המהדורה האיטלקית של מגזין הווניטי פייר, מצולמת מוס בת ה-37 חשופת חזה, כשרק פיסת בד קטנה או תחתונים מכסים את אזור חלציה. אין צורך להתרגש, טופלס זה דבר שבשגרה עבור הדוגמנית האיקונית ביותר בעולם.

לפי מקורות שנכחו באתר הצילומים באי קורסיקה, המקום גודר מחשש להתגודדות של מעריצים, וכדי לספק שקט והגנה לצוות הצילום שבראשו עמד צלם האופנה מריו סורנטי, דוגמן לשעבר שניהל מערכת יחסים עם מוס בצעירותו. הצילומים נערכו כשלושה שבועות לפני נישואיה של מוס למוזיקאי ג'יימי הינס ביולי האחרון, והחתן המיועד לא נכח על סט הצילומים.

מוס היא לא היחידה שמצולמת טופלס ללוח השנה היוקרתי. השנה יצטרפו אליה גם הדוגמניות לארה סטון ואיזבלי פונטנה, והשחקנית מילה ג'ובוביץ' - רשימה מכובדת של שמות, שוודאי יהלכו קסם על הגברים המנויים ללוח השנה, ביניהם הנסיך אנדרו ושועי עולם אחרים.

לוח השנה, שיושק ב-6 בדצמבר בניו יורק, הוא לא מוצר שתוכלו ללקט בסתם חנות. עליכם להיות מנויים אליו, או לפחות להיות מקושרים היטב בתעשיית האופנה העולמית. בניגוד ללוחות השנה האחרים, שמהווים מקפצה עבור דוגמניות מתחילות, הקלנדר של פירלי הוא מוצר מגובש ומוביל, עם רשימה של צלמי אופנה מהשורה הראשונה שלקחו בו חלק, ביניהם ריצ'רד אבדון, טרי ריצ'רדסון ואחרים, לצד דוגמניות על שמככבות בחלומם הרטוב של זכרים רבים.

בשנה שעברה היו אלה השחקנית ג'וליאן מור והדוגמניות נטאשה פולי ואיזבלי פונטנה שצולמו על ידי מעצב האופנה הנודע קרל לגרפלד. עד שיושק לוח השנה באירוע חגיגי בניו יורק, אתם מוזמנים לשפשף את העיניים אל מול התמונות של מוס.