הדוגמנית הישראלית לירז דרור נבחרה לפנים של חברת הטיפוח הבינלאומית ניוואה, ובימים אלה נמצאת בגרמניה לצילומי הקמפיין. לדברי רוברטו בן שושן, הסוכן של דרור, מדובר בקמפיין עולמי לקו הדאודורנטים של המותג.

דרור. עיני תכלת ושיער חום גולש (צילום: גלעד וולפין)
דרור. עיני תכלת ושיער חום גולש (צילום: גלעד וולפין)

הבחירה בדרור לניוואה ממקמת את הדוגמנית בת ה-20 בצמרת תעשיית הדוגמנות העולמית. דרור החלה לדגמן בגיל 15, נערה צעירה וביישנית ממושב ניר משה שבדרום, שהגיעה עם אמה לינדה לכל סט צילומים. בפחות מחמש שנים היא הספיקה להשתתף בקמפיינים מבוקשים כמו ביבה, מוסקינו, קו המשקפיים של קרולינה הררה, טרוסרדי ג'ינס ואמריקן איגל. ב-2007 כיכבה על שער מגזין מקסים האיטלקי, שם הוכתרה כ"ג'יזל הבאה", וב-2010 הופיעה על שער הביוטי של המגזין מארי קלייר. רק בחודשים האחרונים הצטלמה לקמפיין הבושם החדש של אנטוניו בנדרס ולקמפיין האיפור של איב סאן לורן בפריז.

דרור על השער של בלייזר (צילום: אלכס ליפקין)
דרור על השער של בלייזר (צילום: אלכס ליפקין)

עיני התכלת של דרור ושיערה החום הגולש משדרים חזות תמימה ורעננה המתובלת באקזוטיות ישראלית. בארץ היא מוכרת בעיקר בזכות הקמפיינים שעשתה למותגי ההלבשה התחתונה גו אנדר ואינטימה, נעלי וויקאנד, מעצבת האופנה פנינה טורנה, מותגי האופנה 24/7 וטאגוומן, ואחרים. לפני כשנה התגייסה לצבא, אך היא לא נותנת לתפקידה במשטרה הצבאית לחבל בקריירה הנוסקת שלה, וממשיכה להצטלם בארץ ובחו"ל.

דרור. יפה גם בלי בגדים. על סט הצילומים של גו אנדר (צילום: רועי חביב)
דרור. יפה גם בלי בגדים. על סט הצילומים של גו אנדר (צילום: רועי חביב)

מותג הטיפוח הוותיק ניוואה, הקיים מ-1882, מקפיד לבחור דוגמניות מגוונות מרחבי העולם ולשלב בין שמות מוכרים לפנים אנונימיות. למרות ההישג הקרייריסטי הגדול, דרור אינה הישראלית הראשונה שמדגמנת לו. קדמו לה ג'אנל פישמן, המתגוררת בארצות הברית, ושירלי בוגנים, שהובילה את קמפיין השפתונים Nivea Extreme Resist Lip Gloss.