מה זה ירוק בחוץ וכתום בפנים?

לכי על זה כי: העונה החמה היא התקופה שבה כ־ו־ל־ם אוהבים לאפסן את הפריטים המונוכרומטיים בבוידעם ולהוסיף קצת צבע למלתחה. בקיץ הנוכחי העובדה הזו נכונה יותר מתמיד, כאשר טרנד הקולור־בלוק שהשתלט על עולם האופנה שוטף בצבעוניותו גם את עולם האיפור והטיפוח. הרעיון הוא לשלב פריטים אופנתיים בעלי צבעוניות דומיננטית, שלא לומר צועקת, תוך יצירת חיבורים לא שגרתיים - וזה תופס גם בכל הנוגע לציפורניים.

"בקיץ הקרוב הציפורניים לוקחות אותנו למקומות טרופיים ואקזוטיים", מסבירה לנה שטרן, מניקוריסטית ראשית ברשת HAPPY HOUR. "זה בא לידי ביטוי בצבעוניות העזה שתשתלט עליהן. זו ההזדמנות להקפיץ את ההופעה על ידי פדיקור או מניקור שובב בצבעים כמו כתום, צהוב, כחול וירוק".

שימי לב ש: כדי לשמור על שיק ולא להיגרר למראה בוטה, מילת המפתח היא איזון, איזון ועוד פעם איזון. "הצבעים הנועזים והבולטים נראים הרבה יותר טוב על ציפורן מרובעת וקצרה", אומרת שטרן, "ולכן בשימוש בצבעים אלה חשוב לשמור דווקא על האורך העדין של הציפורן".

וגם: בבחירת צבע לק כה דומיננטי, יש לתת את הדעת על התאמתו לשאר פריטי הלבוש וכמובן גם לאיפור. אם את בעלת סטייל משובח ומגובש, תרגישי חופשי לשלב לק צבעוני עם בגדים צבעוניים עוד יותר. אם את לא בעניין של להתאבד על הטרנד, שלבי, למשל, לק כתום עם איפור רגוע ובגד על טהרת השחור־אפור.

אם החלטת לאמץ את הטרנד הלבן ולהרכיב לוק של שמלה ונעליים לבנות, התפנקי בלק בצבע פוקסיה והתאימי לו שפתון וצמידים בגוון תואם.

מאחר שמדובר בצבעים שמושכים הרבה תשומת לב, רצוי לשנות אותם מדי כמה ימים. כלומר, הפגזת ליומולדת של חברה עם לק צהוב? שחררי אותו למחרת.

בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

מחוברים

חברת ORLY מציעה לקחת את טרנד כתמי הצבע צעד אחד קדימה, בפעולה הנקראת "פרנץ' קולור־בלוק". כי למה לבחור צבע אחד אם אפשר שניים? (ORLY, 25 שקל ליחידה, ברשתות הפארם)

לבעלות סטייל משובח. "פרנץ' קולור בלוק" של Orly
לבעלות סטייל משובח. "פרנץ' קולור בלוק" של Orly

השקיעי בפדיקור טוב והתאימי את הלק לסנדלים:

  1. לק: לוריאל, מחיר: 35 שקל. סנדל: H&M, מחיר: 89.90 שקל
  2. לק: Le Chat, מחיר: 29.90 שקל. סנדל: MYMA, מחיר: 890 שקל
  3. לק: ג'ייד, מחיר:49.90 שקל. סנדל: ספרינגפילד, מחיר: 199.90 שקל
  4. לק: Orly, מחיר: 25 שקל. סנדל: פורלה, מחיר: 960 שקל
  5. לק: דיור, 136 שקל. סנדל: Payless, מחיר: 109.90 שקל
  6. לק: WOW Cosmetics, מחיר: 7.90 שקל. סנדל: מליסה: 359 שקל

סטיילינג: נירי שאול

___________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle:

כנסי לבלוג הלקים של Xnet