15 שנה לאחר שהקימה יחד עם בן זוגה דאז גל אשר את ההרכב המוזיקלי Nona, נועה תשבי חוזרת לשיר. השבוע ייצא בישראל סינגל חדש של תשבי, 36, בשיתוף המפיק המוזיקלי יונתן "ג'וני" גולדשטיין, שישמש גם כשיר הנושא לסדרת הטלוויזיה החדשה "2.3 בשבוע", בה מככבת תשבי החל מהשבוע הבא. וזה רק חלק קטן מעיסוקיה של תשבי, שבשנים האחרונה הצליחה למקם את עצמה כמפיקה בשוק הטלוויזיה המקומי והאמריקאי.

אבל למרות השינויים הגדולים בחייה ועל אף שכבר מזמן הפכה להיות אשר העולם הגדול, ישנם דברים שלא משתנים. לפני מספר ימים נחתה תשבי בישראל לטובת צילומי קטלוג הסתיו של מותג האופנה ml, לו היא משמשת כפרזנטורית זו העונה השביעית – קביעות מעוררת השתאות בנוף המקומי של פרזנטורים שמוחלפים כמו גרביים. לצדה הצטלם שדרן הטלוויזיה אלי אילדיס, המוכר יותר כבעלה של אשת החדשות מיקי חיימוביץ', אשר נראה כי טבילת האש שלו בעונה הקודמת לצדה של תשבי הוכיחה את עצמה בקרב קהל הלקוחות, והוא ממשיך איתה לעונה נוספת.

נועה תשבי בקטלוג החורף של ml. ''אני לא במידות של דוגמנית רגילה'' (צילום: אוהד רומנו)
נועה תשבי בקטלוג החורף של ml. ''אני לא במידות של דוגמנית רגילה'' (צילום: אוהד רומנו)

על סט הצילומים מתגלה תשבי כאדם נינוח, חביב, מצחיק, וגם כפוליטיקאית לא קטנה. כל מראיין שמולו היא מתיישבת – מעיתונאי בחברת החדשות של ערוץ 2 ועד בלוגר נידח - זוכה ממנה למלוא תשומת הלב, כולל החיוך הגדול והמוכר של מי שכבר חרשה את השואו ביז לאורכו ולרוחבו במשך 20 שנה. רק על עניין אחד היא מעדיפה לדלג בשיחה הפתוחה והנינוחה עמה: מה הן באמת מידות הבגדים שהיא לובשת? אולי כי אם תודה מול המצלמות במידה 38 הלגיטימית, או אפילו 40, המידה הקטנה ביותר שמייצרת ml, יתפתח שוב אותו דיון לעוס סביב מידות הגוף של הפרזנטורית ה"לא רזה" של המותג למידות גדולות. "אני לא במידות של דוגמנית רגילה", היא אומרת בתגובה. "אני מאמינה שאני מייצגת מודל גוף בריא". פייר? צודקת.