חצי שנה לא קלה עברה על הילה נחשון. אחרי ארבע שנות זוגיות וילדה משותפת אחת נפרדו דרכיהם של נחשון ובן זוגה, יונתן כהן. הדוגמנית והמנחה החיננית מצאה את עצמה במציאות חדשה כאמא רווקה בת 30. במהלך התקופה היא המשיכה להנחות את "רוקדים עם כוכבים" לצד אבי קושניר ולהיות אמא במשרה מלאה לנינה בת השלוש. למרות זאת, כשאנחנו נפגשות בבית הקפה החביב עליה בשכונת מגוריה בצפון תל אביב, היא נראית ונשמעת נינוחה, רגועה ושלמה עם חייה. אולי זה קשור לשקט שבו התנהלה הפרידה, בלי לכלוכים ציבוריים וללא מעורבות רבה של התקשורת.

איך הצלחתם לפרק את החבילה באופן שקט וכל כך חף מלכלוכים?

"בראש ובראשונה, לנגד עינינו עומדת הבת שלנו, שעליה אנחנו מנסים לשמור ולגונן. אנחנו ממדרים אינפורמציה, לא חושפים דברים שיכולים לפגוע בה, כי גם ככה כשאתה מוכר הכול חשוף. אנחנו כמובן גם עושים כל מאמץ כדי שהילדה שלנו לא תהיה חשופה בשום צורה לתקשורת".

במרחק של שישה חודשים, הגעת לתובנות חדשות בנוגע לפרידה?

"בפרספקטיבה של זמן הכול נראה שונה. יוני ואני חברים טובים והקשר נגמר יפה ועם המון כבוד הדדי. אין בינינו משקעים. מדובר בשני אנשים בוגרים שהגיעו להחלטה משותפת. מבחינה אישית, עכשיו, בחלוף חצי שנה, הצונאמי עבר וסוף סוף יש רגיעה והשלמה עם המצב".

"אני בן אדם שאוהב להתאהב"

קשה להאמין שנחשון תישאר לבד לאורך זמן. אחרי הכול, בתשע השנים האחרונות היא הספיקה לנהל שתי מערכות יחסים ארוכות ורציניות. ב־2006 התגרשה מהכדורגלן אסי דומב אחרי מערכת יחסים של ארבע שנים (מתוכן שנתיים כזוג נשוי) וזמן קצר אחר כך פגשה את כהן. לאחרונה נקשר שמה לעומר מילר (31), שף מסעדת "חדר אוכל", שמצלם בימים אלה תכנית חדשה לערוץ האוכל יחד עם מיכל אנסקי, אבל לדבריה, היא לא ממהרת למערכת יחסים חדשה.

"הילדה שלי היא במקום הראשון, וכל גבר שייכנס לחיי יצטרך להבין שהיא בראש סדר העדיפויות שלי. תמיד. אני יכולה לומר שאחרי חצי שנה אני מתחילה להכניס את הרגל חזרה למים ואני נמצאת בתקופה מאוד טובה מבחינה זוגית. אני בן אדם שאוהב להתאהב, אני לא יכולה בלי הפרפרים האלה בבטן. מצד שני, אני לא ממהרת לשום מקום. אמהות הופכת אותך ליותר חשדנית והיא מסננת מעולה לגברים - אני הרי לא מתכוונת להכיר לנינה סתם כל אחד. בנוסף, נינה היא העוגן שלי והמשפחה שלי. כיוון שיש לי אותה אני יודעת שלעולם לא אהיה לבד, ולכן אני לוקחת את הזמן שלי במובן הזוגי".

את יוצאת לבלות? מתחילים איתך?

"אחרי הפרידה הרגשתי לא נעים לצאת במשך די הרבה זמן. הייתי מאוד נבוכה מכל העניין - הרי אף פעם לא הייתי רווקה בתל אביב. לקח לי לא מעט זמן עד שפרגנתי לעצמי והתחלתי לצאת. קודם לכן המושג 'בייביסיטר' לא היה קיים אצלי. אם נינה הייתה בבית ולא אצל אבא שלה, לא היה מצב שאצא בלעדיה.

"והאם מתחילים איתי? אני יכולה לספר לך שאמרתי באיזה ריאיון שאני חושבת שפייסבוק הוא כלי טוב להיכרות כי הוא מסמן רשמית את סוף עידן הבליינד-דייט, ולמחרת הפרסום האינבוקס שלי הופגז במאות פניות. סחתיין על גברברי ישראל ועל האומץ שלהם".

יש לך טיפים לחלוק עם רווקות אחרות?

"קטונתי מלתת טיפים, אבל אני יכולה לומר לך שאני לא מאמינה בלהתפשר על האושר שלך או בלבלף. אני לא בן אדם שיכול לחיות 'ליד'. אני חושבת שאני 'היי מיינטננס', אבל לא חומרית אלא רגשית, ולאנשים כמוני קשה לזייף. אני פשוט לא מאמינה בזה וחושבת שאסור לוותר על התחושות האמיתיות ולהחליף אותן במשהו שהוא ליד רק כי לא רוצים להיות לבד. זה לא משתווה לדבר האמיתי".

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד GO Style:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

הפנטזיה: בית במושב

נחשון, שהתחילה את דרכה המקצועית כדוגמנית ועברה גם למשחק ולהגשה, נלהבת כעת דווקא מהמעבר אל מאחורי הקלעים. "בזכות האמהות יש בי סוג של בגרות ואני כבר לא מפחדת ללכת על מה שאני רוצה באמת. אחרי 'התחתנתי עם כדורגלן' (סדרת הדוקו שנחשון יצרה והנחתה, ל"ב) הבנתי שזה הכיוון שלי. אני עובדת כרגע על שני פרויקטים שאני לא ממש יכולה לדבר עליהם, אבל הם מאוד מרגשים אותי. המעבר אל מאחורי הקלעים טבעי בשבילי. אני מעורבת בפרויקטים האלו ברמת התוכן, ואני חייבת לומר שזה ממלא ומספק אותי ברמות שקשה לי להסביר.

"אני ממשיכה גם בתפקידי בתכנית 'רוקדים עם כוכבים', שאחרי שבע עונות הפכה לבית שני עבורי. אנחנו באמת חברים על הסט, ממש כמו משפחה, ואני לא מתכוונת רק למנחים או לשופטים, אלא לכולם כולל כולם - המלבישים, המאפרים, אנשי הסאונד. זו סביבת עבודה כל כך משפחתית וחמה שאי אפשר לוותר עליה".

הדימוי התקשורתי שלך הוא מאוד לא "סלבי", ולעתים אפילו נדמה שאת מתרחקת בכוח מהעולם הזה. זו החלטה מודעת?

"ראשית, אני ממש לא אוהבת את המילה 'סלב'. בארץ קטנה כמו שלנו זה נראה לי מגוחך במיוחד. בכלל, לא נוח לי עם כל ההמולה של הביזנס. אני חרדה מאוד לפרטיות שלי. אין לי כמעט חברים מהתעשייה, אני מסתכלת על העבודה שלי כעל עבודה נטו ואני מרגישה שאחרי עשר שנים בתחום, כל מה שהשגתי הגיע אליי בזכות עבודה קשה ולא בזכות המוצרים הנלווים - אני לא טיפוס של השקות, לעולם לא אכניס עיתונאי אליי הביתה וכד'. יכול להיות שזה סיכל לי כמה כיוונים בקריירה, אבל זו הדרך שלי להתנהל בעולם הזה. אין לי מה להסתיר, אין לי סודות, אבל יש לי גבולות ברורים. אני לא משחקת את המשחק. אני חיה את החיים שלי כמו שאני בוחרת לחיות אותם, בלי תכתיבים".

את ונינה גרות כרגע בפרבר שקט ומוגן בצפון תל אביב. את לא מתגעגעת לאקשן?

"גדלתי בטבעון ואני מאוד לא עירונית מטבעי. אני רוצה שלנינה תהיה ילדות כמו שהייתה לי ואני לגמרי מפנטזת על בית במושב עם גדר וגינה. אין ספק שהמקום שאנחנו נמצאות בו עכשיו הוא בורגני, אבל הוא גם מאוד מוגן ומתאים לילדה שלי. הסביבה הזו מאזנת אותי והבת שלי מקרקעת אותי. מצד שני, בואי נאמר שכשאני צריכה קצת בלגן אני יודעת איפה למצוא אותו. כשאני רוצה, אני לגמרי ברוק'נרול".

טיפוס של ג'ינס וטי־שירט

אוהבת לקנות בתל אביב, לא מתלהבת ממותגים ולא עושה ביג דיל משופינג. הילה נחשון עונה על שאלון הסטייל שלנו:

מה הפריט הכי יקר בארון שלך?

"אם לומר את האמת, אני ממש לא בעניין של בגדים יקרים ואין לי פטיש למותגים. אני יודעת להעריך איכות של בגד, אבל בעצם אני טיפוס של ג'ינס וטי־שירט, ותמיד הייתי. יש לי מגפיים יקרים למדי של מיו מיו ונראה לי שנעלתי אותם רק פעם אחת".

בסולם של 10-1, איך היית מדרגת את השיק שלך?

"אופנה מאוד מעניינת אותי ואני אוהבת להתלבש, אבל אני לא יכולה לדרג את רמת הסטייל שלי כי בעיניי שיק קשור לאטיטיוד. זה משהו שבא מבפנים ופחות קשור לכמה טרנדי הבגד שלובשים".

למרות שהיא לא בעניין של בגדים יקרים, היא נראית נפלא בשמלת פראדה (צילום: שי יחזקאל)
למרות שהיא לא בעניין של בגדים יקרים, היא נראית נפלא בשמלת פראדה (צילום: שי יחזקאל)

מה הפריט הכי נחרש בארון שלך?

"ג'ינס קלאסי כחול של ליוויס. אני חורשת עליו כל הזמן. יש לי גם מעיל עור שחור קטן מטופשופ, שאותו אני מצוותת לכל שמלה, חולצה או עליונית".

יש לך אייקון אופנה?

"אני אוהבת את הסגנון של ניקול ריצ'י. היא החזירה בגדול את טרנד הבוהו־שיק, שאני מאוד מתחברת אליו. אחד המראות האהובים עליי הוא שמלת מקסי אוורירית וכיפית עם כפכפי אצבע נוחים. יש משהו מאוד משוחרר וזורם בלוק הזה, והרבה פעמים אני גם אעדיף לאמץ אותו בלי חזייה".

מה המקום האהוב עלייך לשופינג?

"האמת היא שקניות הן לא אישיו גדול עבורי. אני לא עושה מזה ביג דיל, זה מאוד 'על הדרך' בשבילי. תכלס, לא משנה איפה אתה בחו"ל, בסוף כולם מגיעים ל־H&M. אם להיות כנה, אני הכי אוהבת לעשות קניות בארץ, בתל אביב".

איך משיגים את מראה השער?

הסטייליסטית שירן מניה מסבירה: "רציתי ליצור מראה זוהר לשער, אבל בו זמנית חשבתי שכדאי להתרחק מהלוק המוכר של הילה ב'רוקדים עם כוכבים'. בחרתי בטוניקה גלאמית אך עם קריצה לכיוון הרוק'נרול, כך שההופעה שהתקבלה שונה מזו שהצופים מכירים. בנוסף, מדובר במראה שמתכתב עם הטרנדים של העונה, ובפרט עם המראה הרוקרי שחוזר ובגדול".

טיפ סטיילינג: "הטוניקה שבחרנו לשער יכולה להתאים לסיטואציות שונות. היא תיראה נהדר באירוע, אבל אפשר ללבוש אותה גם בשעות היום, עם ג'ינס סקיני או עם טייץ. פריטים כאלה הם תמיד קנייה חכמה, שתשרת אותך היטב".

המאפר ערן פאל מספר: "באיפור השער כיוונתי למראה רענן, נקי וזוהר, ולכן בחרתי ליצור הרבה הברקות, להשאיר את העיניים במראה נקי אבל עם המון מסקרה ולצבוע את השפתיים באדום עם תת גוון ורוד. זה צבע קליל וצעיר יותר מהאדום הקלאסי, שגם מתכתב עם טרנד הגוונים הכתומים של העונה".

טיפ איפור: "שפתון אדום כהה עלול לשוות לך לוק מבוגר ודרמטי מדי. אם את רוצה ללכת על אדום, אני ממליץ על גוונים אדומים־ורדרדים או אדומים־כתמתמים, שיוצרים מראה יומיומי וצעיר יותר".

צילום: שי יחזקאל, סטיילינג: שירן מניה, איפור ושיער: ערן פאל, ביגוד ואקססוריז: פראדה, מוסקינו, הלסטון, קסטרו, אוסף פרטי