צבע מהמם במיוחד באביב הקרוב הוא הקורל. למעשה, מדובר במשפחה של מספר גוונים קורליים הנעים על סקאלה של בהירות משתנה, אך חולקים כולם את אותו הגן, הוורוד־כתמתם, שמעניק להם הם את הנוכחות הבוהקת והמסעירה שהפכה אותם ללהיט על מסלולי התצוגות ועל השטיח האדום.

תצוגת האביב של פנדי שלח קארל לגרפלד את הדוגמניות שלו אל המסלול עם פני חרסינה נקיות, נגיעה כתומה ומינורית בעיניים ושפתיים בקורל כתום ובוהק. על השטיח האדום באוסקר, מנדי מור הקסימה עם שיער אסוף בקפידה ואיפור אביבי ונינוח, כשאת ההפתעה סיפקו שפתיה, שאופרו בקורל עדין ובהיר. המאפרת של מור, קייטלין מקאדמס, הסבירה את הבחירה: "רצינו שלאיפור שלה יהיה משהו שפשוט יקפוץ. הושפעתי מאוד מכל גוני הכתום והקורל שראיתי על המסלולים, ויצרתי עבור מנדי גרסה מתונה יותר בגוון מנדרינה".

שרון גוטליב, מדריכה ראשית בלוריאל מזהירה: "מאחר שמדובר בצבע דומיננטי, הוא צריך 'לככב' לבדו. כלומר, אם את מחליטה לאמץ שפתון קורל, הקפידי על איפור עיניים וסומק בגוונים טבעיים ועדינים, כמו שמנת, זהב, בז' ופודרה. כל שילוב של מספר אלמנטים של קורל ייראה מתאמץ ועמוס מדי".

שיהיה לך יום כתום. פנדי, אביב-קיץ 2011 (צילום: gettyimages)
שיהיה לך יום כתום. פנדי, אביב-קיץ 2011 (צילום: gettyimages)

לשלוף ציפורניים:

גם הציפורניים נמרחו בגוונים של ורוד־כתמתם בהיר (אצל דיור) וכתום בוהק (אצל גוצ'י) והם מתאימים למי שרוצה ללכת עם הטרנד האביבי עד הסוף.

פנינו לליבי לשם, בעלת רשת Ooh La La לטיפוח ציפורניים מהיר, כדי לקבל כמה טיפים הכרחיים לטיפוח הציפורניים שלנו באביב הקרוב:

1. הדרך הטובה ביותר לייבוש לק היא דווקא לשים את הידיים מתחת למים זורמים. כך תזכי לייבוש מלא ומהיר.

2. לא רצוי למרוח לק ללא שכבת בסיס. הפיגמנטים החזקים בלק יגרמו להצהבה של הציפורניים לאורך זמן.

3. סובלת מפטריות בכף הרגל? הפתרון המושלם הוא מריחה של כמה טיפות שמן זרעי אשכוליות, שניתן להשיג בבתי טבע למיניהם.

4. שימי לב: לק תואם בידיים וברגליים הוא לגמרי אאוט. במקום זאת, לשם ממליצה לבחור בשני גוונים של אותו צבע, אחד לציפורני כף היד והשני לציפורני כף הרגל.

המוצרים שיעזרו לך להשיג את הלוק:

1. אודם: מדינה מילאנו, מחיר: 98 שקל

2. לק: O.P.I, מחיר: 59 שקל

3. לק: ORLY, מחיר: 25 שקל

4. אודם: קלרינס, מחיר: 122 שקל

דיור, אביב-קיץ 2011 (צילום: gettyimages)
דיור, אביב-קיץ 2011 (צילום: gettyimages)