בפרק הקודם: יוסי קצב בוחר בבגדים של אלה אייזנברג.

אלה אייזנברג – Maison Rouge

בוגרת שנקר, שנת 2000. עם סיום לימודיה החלה אייזנברג לעבוד כמעצבת בכתומנטה. לאחר שנתיים נסעה למילאנו עם בן זוגה, ושם הקימה מותג נשים עצמאי. במקביל, החליטה לנצל את ההזדמנות וללמוד את רזי החייטות הגברית. ב-2005, לאחר שהשתלמה אצל חייטים, חזרה לישראל והקימה מותג של אופנת גברים בשם Maison Rouge. היא מעצבת בגדים מחויטים בניחוח אירופאי, עם טוויסט צעיר ושונה המתאים לגברים צעירים בעלי טעם קלאסי.

   (צילום: ניקיטה פבלוב)
(צילום: ניקיטה פבלוב)

הבגד

"אני מאוד מעריכה את מירית ואת עבודתה. היא מעצבת בסגנון קלאסי צעיר, מודרני ושמאוד מחמיא לי באופן אישי. בחרתי את שמלת החולצה שהיא עיצבה, שמלה שהיא תרגום מופלא לחולצה הגברית המכופתרת" (2,250 שקל).

הסדר

"אנחנו חוגגים כמעט תמיד בבית הוריי, יחד עם חוג המשפחה הקרוב – אני ובן זוגי, אחותי ומשפחתה, דודי ודודתי, שני דודניי ומשפחותיהם. בסך הכל, 16 איש".

האווירה

"מאוד נעימה וחמימה, לא פורמלית בכלל. אנחנו מנצלים את ארוחות החג כדי להתעדכן בחייו של כל אחד במשפחה. כולם כל כך עסוקים במשך כל השנה, שגם כשרוצים קשה לשמור על קשר".

הזיכרון

"אני זוכרת את ליל הסדר הראשון שערכנו מיד כשעלינו ארצה. הוזמנו לארוחה אצל קרובים שעלו מרוסיה 20 שנה קודם, והפכו כבר למשפחה ישראלית לכל דבר. הם ערכו סדר כהלכתו עם קריאה מלאה של ההגדה, כולל השירים וכל המנהגים. אני לא הבנתי הרבה, ונרדמתי לפני שהגיע האוכל. מה שמצחיק הוא שלפני כמה שנים גילינו שהם ערכו את הסדר באופן הזה במיוחד בשבילנו – העולים החדשים שהם רצו להרשים".

אצל מי מירית וינשטוק מתלבשת לחג? תשובה בפרק הבא בסדרה

   (צילום: ניקיטה פבלוב)
(צילום: ניקיטה פבלוב)