בפרק הקודם: אניה פליט בוחרת בשמלת שרשראות של ויוי בלאיש.

  (צילום: ניקיטה פבלוב)

ויקטור (ויוי) בלאיש

לאחר שסיים את לימודיו בשנקר בשנת 1996, נסע בלאיש לאיטליה ושימש כמעצב ראשי בבית האופנה רוברטו קוואלי. ב-2006 מונה למעצב הראשי של קו הבגדים במותג ג'יאנפרנקו פרה, ובשלב מאוחר יותר אף הקים מותג עצמאי. ב-2009 שימש כשופט הראשי בתכנית הריאליטי "פרויקט מסלול". כיום הוא חי ועובד בסטודיו לשמלות ערב וכלה ביפו. סגנונו הייחודי משלב גלאם עכשווי עם ניחוח וינטג' ופריטים מרובים בעבודת יד. הסילואטות נשיות ומחמיאות לגוף, ואי אפשר לשכוח את שמלת החתונה האלוהית שעיצב למלאני פרס ב-2008.

הבגד

"בחרתי בליין גברים שנפתח לאחרונה, מאוד רענן וחדש. ליוסי יש רגישויות לחומרים ולבדים טבעיים והוא יוצר מראה לא מתאמץ אך אופנתי וקול. מכנסיים מכותנה בגוון כחול כהה (499 שקל), טי שירט עם פסים בכחול-לבן (299 שקל) וקרדיגן אפור בטקסטורה מקומטת (399 שקל)".

הסדר

"השנה אני חוגג את ליל הסדר עם חברים בצימר בצפון".

האווירה

"אני אוהב לחגוג עם ההורים שלי באשקלון. יש אווירת התחדשות, ותמיד יש פריטים חדשים בבית. אנחנו חוגגים בחוג המשפחה המצומצם – ארבעת האחים, ילדיהם והוריי. סך הכל, 15 איש".

הזיכרון

"לאבא שלי יש קלטת של שירי פסח ממוספרת בביצוע זמרים עבריים. בכל פעם שמגיע זמנו של שיר, הוא קם ומפעיל לפי המספר הנכון. הצלילים ממלאים את חלל הבית ופתאום שומעים את קולותיהם של חוה אלברשטיין ואחרים, מה שהופך את הכול לשמח ומשעשע יותר".

אצל מי יוסי קצב מתלבש לחג? תשובה בפרק הבא בסדרה

  (צילום: ניקיטה פבלוב)