בבוקר שמשי נערכו צילומי קולקציית אביב-קיץ 2011 של רשת חנויות קאלה בסטודיו של הצלם אלון שפרנסקי בדרום תל אביב. השחקנית נטע גרטי משמשת כפרזנטורית המותג זו עונה שנייה, ונראה כי אין מתאימה ממנה. השמלות הקיציות והפריטים הנוספים שסביבם תואמים כמו כפפה ליד את ממדי גופה הצנומים. גרטי עצמה גם מעידה על אהבה עזה לבגדים של קאלה, שהתחילה הרבה לפני שהפכו לרשת מצליחה. "אני זוכרת שנכנסתי בקביעות לחנות הקטנה שהייתה במרכז בעלי המלאכה ובזבזתי סכומי כסף גדולים", היא מספרת בחיוך.

גרטי אוהבת אופנה. היא מקבלת תשבחות ממשטרות האופנה המקומיות, ויש לכך סיבה טובה. סגנונה הייחודי משלב בנונשלנטיות אלמנטים מעולמות שונים – וינטג' לצד פריטים עדכניים, ערב עם פריטי קז'ואל – ומייצר מערכות לבוש נינוחות ומוצלחות במיוחד. "אני אוהבת מראה נקי", היא מעידה על סגנונה.

נטולת כל אגו או התנהגות של דיווה האופיינית לשחקניות במעמדה, גרטי יושבת בסבלנות ומשתפת פעולה עם צוות ההפקה. היא נינוחה, רגועה ומפיצה אנרגיות טובות, מחמיאה למאפר ולמעצב השיער ואף מביעה רצון לאמץ פריטים מהקולקציה למלתחתה הפרטית. בגיל 31 מופיעה גרטי באופן קבוע על מסך הטלוויזיה, בקולנוע ועל במות התיאטרון. היא גם מנהלת זוגיות יציבה עם המוזיקאי פיטר רוט ("יש לפיטר טעם מצוין בבגדים") ולשניים יש בת, הלנה בת השלוש וחצי ("היא בוחרת בגדים לעצמה, בעיקר שמלות").

גרטי. מפיצה אנרגיות טובות (צילום: אלון שפרנסקי)
גרטי. מפיצה אנרגיות טובות (צילום: אלון שפרנסקי)

את המותג קאלה פתחו לפני כעשור האחיות עדי ונועה גלר, שמרבות לנסוע לחו"ל ומחדשות את הקולקציה לעתים קרובות. הן התחילו בייבוא בגדים מהמזרח לחנות קטנטנה ברחוב מרכז בעלי מלאכה בתל אביב, וצמחו לרשת בעלת חמש חנויות העמוסות בקולקציות רחבות של בגדים, נעליים ואקססוריז בסגנון אורבני עדכני לצד פריטי וינטג' משודרגים.

צילומי קולקציית הקיץ של קאלה

צלם: אלון שפרנסקי

סטיילינג: מרק אורן

איפור: נאור אפל

שיער: שגיא דהרי