אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם יום לפני ערב החג מחפשים בקניון מתנות אחרונות במבצע, יש חלון הזדמנויות של כמה שבועות לתכנן, להשוות מחירים ולהזמין מתנות מקוריות ומיוחדות לראש השנה בנחת.

מחפשים רעיונות? בבקשה:

אלבומי תמונות ולוחות שנה משפחתיים
נכון, המתנה הזו דורשת כמה שעות של בחירה וארגון התמונות, אך התוצאה המרגשת המתקבלת בהחלט שווה. יש מגוון אתרים בשוק המציעים אלבומי תמונות בקליק במחירים תחרותיים ובמבצעים לקראת החגים, כמו: ebook לופה, אלבוםבום, זומה, פיקאבוק ועוד.
בתקופה זו, בד"כ אתרי הקופונים מציעים דילים משתלמים, אז שווה לבדוק גם אותם.
מתנות עם תמונה:
קיימים מספר אתרים שמאפשרים ליצור מתנות אישיות עם תמונה וכיתוב שלכם. לדוגמא, ספלים, שעונים, משטחים לעכבר או פשוט הדפסת התמונה על משטחי קנבס אותם ניתן לתלות על הקיר. באתר ליצ'יטווח המחירים הוא 20-100 שקל ובנוסף, מציעים לרוכשים הנחה של 10% על כל הרכישות באתר, עד 17.9, בהזנת קוד קופון "ראש השנה".
אתרים נוספים הם פיקפונג והקנבאס (הקנבאס מציע 30% הנחה על כל האתר בהזנת קוד קופון ilovecanvas).
מתנה עם משמעות:
קיימים מספר אתרים וחנויות פיזיות דרכם ניתן לרכוש מתנה אשר יוצרה ע"י אנשים עם מוגבלויות, קבוצות מיעוט או לחילופין, שכל התמורה נתרמת לצדקה. ניתן לחפש בגוגל "מתנה עם תרומה" או צירופים דומים ומתקבלות מאות תוצאות. לדוגמא,ספר מתכונים שכל הכנסותיו תרומה לקידום החרשים בישראל, מארזי חג של עמותת "גדולים מהחיים" - תרומה לילדים חולי סרטן, מתנות ומארזים של עמותת "ציפור הנפש" של אמנים עם צרכים מיוחדים ועוד. מצאנו אף מספר אתרים שכל הסחורה המוצעת בהן היא של תושבי הדרום.
עציצים
להביא עציץ זה אולי לא הכי מקורי, אבל עם קצת מחשבה ויצירתיות מדובר במתנה לא רעה בכלל. ניתן לדוגמא לגשת למשתלה הקרובה למקום מגוריכם, לרכוש אדנית גדולה ולשתול גינת תבלינים אישית. אם המארחים גרים בבניין דירות ללא גינה או גג, מדובר במתנה יפה ושימושית. אפשרות נוספת היא להכין אדנית בהפתעה. שתלו מבעוד מועד באדנית זרעים ואל תגלו למארח מה שתלתם. הוא יגלה לבד כעבור מספר שבועות. רוצים לשדרג את האדנית או את העציצים? הדביקו מדבקת לוח גיר או צבעו אותה בצבע לוח גיר וקשקשו ברכת שנה טובה!
הנה דוגמא יצירתית שלקוחה מהבלוג wheredowefindthetime. בדוגמא השתמשו בצבע לוח גיר לכבוד עציץ מתנה למורה, אבל בהחלט ניתן לקחת את הרעיון ולהסב אותו לשנה טובה
אתר THEHUT ו-IWOOT
להזמין בהתראה של כשבועיים מאיביי, אלי אקספרס או מאתרים אמריקאיים זה קצת גבולי. בכלל לא בטוח שהמוצרים יגיעו עד ערב החג. יחד עם זאת, יש שני אתרים בריטים ששווה להכיר. המוצרים מגיעים בדר"כ תוך שבועיים, כך שאם תזמינו ממש היום, יכול להיות שהמוצר יגיע בזמן. אם לא - לסוכות.
באתר thehut תוכלו למצוא לדוגמא את מכשיר הקייק פופס המפורסם. האתר יצא עם קוד הנחה לכבוד החגים שתקף עד 30.9 בלבד ומקנה על המוצר 15% הנחה. פרטים והנחיות למימוש הקוד כאן.
באתר iwoot.com תוכלו למצוא מתנות מקוריות וגאדג'טים מגניבים לבית, בטווח מחירים רחב. לדוגמא, שעון בסגנון סלבאדור דאלי.