השחקן והתסריטאי קובי מחט לא זוכר מתי יצא בפעם האחרונה לטיול, אם בכלל, אבל לאחר שישן בלילה באורחן בקשת יהונתן שברמת הגולן וטייל במג'רסה, יש לו רק דבר אחד להגיד: "היה יום כיפי ביותר. הדבר שהכי חסר היה המשפחה שלי".

מחט סיפר כי הוא גר כל חייו בתל-אביב והוא רגיל למזגן ולתנאים נוחים. "כששמעתי שאני יוצא לטבע זה היה, איך להגיד את זה בלי להישמע דרמטי מדי – מפחיד", הוא הודה לאחר שיצא מהאוהל בקשת יהונתן, שם ישן בלילה. אבל חששות לחוד ומציאות לחוד. "האמת היא שישנתי ממש טוב, כמו תינוק", הוא אמר.

לאחר שאכל ארוחת בוקר לא רחוק מהאוהל באורחן הלילה, יצא לטייל במג'רסה (בית צידה) - 7,000 דונם של נחלים, לגונות וגם ביצות. מחט, שהופתע לגלות משפחה צעירה עם שתי ילדות קטנות במקום, אמר: "איזה טמבל אני שהשארתי את המשפחה שלי בבית. חשבתי שהליכה בנחל היא רק למיטבי לכת".

איך להגיע?

לבאים מהצפון: בכביש המרכזי בגולן (98), בצומת זיוון, פונים שמאלה, לאחר מכן בצומת הבשן פונים ימינה לכביש 87. אחרי 3.5 ק"מ בצומת קשת פונים ימינה לכיוון המושב.

לבאים מדרום: מצומת יהודיה ממשיכים בכביש 87 לכיוון קצרין. עוברים את צומת קשרים וממשיכים ישר, ממשיכים ישר גם בצומת המפלים. לאחר מכן ניתן לפנות ימינה לקשת על ציר הנפט, אבל