אנחנו במי עדן מבינים כי לצרכנים שונים ישנם צרכים שונים ולכן חשוב לנו לספק לכל לקוח את פתרון המים המתאים לו, לפי בחירתו. זו יכולת הייחודית רק לנו- להציע ולספק תחת קורת גג אחת מענה למגוון צרכים, ללקוחות שונים, בצורה האיכותית ביותר.

תוכלו לבחור מתוך מגוון של ברי מים מינרליים, טבעיים, צלולים וטעימים או באחד מברי המים המסוננים מסדרת הברים החדשה EDEN PURE. הסדרה כוללת 3 ברים, בעלי פונקציות ייחודיות, כדוגמת סודה בלחיצת כפתור ומסך טאץ' מלא.

מגוון הברים הרחב שלנו מבטיח לכם הנאה תמידית בכל לגימה לכל בני המשפחה.

אוהבים סודה?

חדש! מהיום, בר מים מסוננים שמוזג גם סודה: Eden Pure Soda - הדור החדש של הברים הביתיים למים מסוננים איכותיים, צלולים וטעימים, בסטנדרט משודרג שלא הכרתם. בר המים מאפשר מזיגת סודה ב3 רמות לבחירה, בנגיעת מסך ישירות לכוס וכן מזיגת מים איכותיים, קרים, חמים או רותחים.

כשתרצו להרוות את צימאונכם בסודה קרה, תוכלו לבחור בין 3 רמות הגזה: חלשה, בינונית או חזקה. כדי שהמים המוגזים יהיו בדיוק כמו שאתם אוהבים.

מיכל הגז של בר הסודה הינו חלק אינטגרלי מהבר ולמעשה הוא מאוחסן בתוך הבר והכי חשוב - ניתן להחלפה עצמית בקלות רבה.

Eden Pure Soda
Eden Pure Soda

הבר מציג חידוש נוסף: זהו הבר היחיד עם מסך מגע צבעוני מלא, מסך מגע אמיתי, ללא לחצנים חיצוניים. הבר חכם, ידידותי ופשוט לתפעול. מסך המגע מאפשר למשל, שימוש באפליקציית My Cup- אפליקציה המאפשרת לכם להגדיר את כמות המים והטמפרטורה האישית לפי השימוש וההעדפות שלכם, לכל אחד מבני המשפחה.

כך לילדים תהיינה כמות וטמפרטורה מוגדרות, גם להורים ואפילו לבקבוק התינוק. הגדרת כמות המים מוצגת בצורה ויזואלית יפה על מסך הבר, באופן מאוד "מזמין" לשתות- כשלכל בן בית סימון משלו. למשל לילדים- תמונה של ילד, כמות של חצי כוס (הרי נדיר שהם מסיימים את כל הכוס) וטמפרטורת מים פושרים. אגב, לבר יש מנגנון בטיחות ילדים.

קומפקטי, מעוצב וגם נייד

חידוש נוסף שמציג Eden Pure Soda הינו מיכל מובנה למילוי מים (בדומה לקיים במכונות קפה ביתיות) כך שאין הכרח בחיבור קבוע של הבר לברז (וקידוח בשיש). החידוש מאפשר ניידות של הבר עפ"י צורך ובחירה.

כך הבר יכול להתאים גם לשוכרי דירות, סטודנטים או למי שסתם לא רוצה שהבר יותקן באופן נייח וקבוע. הבחירה בין מצב מיכל פנימי למצב חיבור קבוע הינה בחירה קלה, פשוטה ומהירה במסך המגע של המוצר. כל החלפים המתכלים (בלון הסודה, הסנן ונורת ה UV) ניתנים להחלפה עצמית, פשוטה ונוחה.

פונקציה נוספת ומשמעותית בבר המים היא ה- Extra Hot. סוף סוף נפטרים מהקומקום ומהאבנית ומקבלים מים רותחים בקלות.

חוויית שתייה חדשה לכל המשפחה

הטכנולוגיה המתקדמת והמפנקת הזו מוגשת לכם במכשיר קומפקטי, מעוצב להפליא, בעל מסך מגע צבעוני וידידותי למשתמש, שיתמזג בכל מטבח כפריט עיצובי משלים. מיקום הבר על השיש במטבח הוא פשוט מושלם. הבר מעוצב, קומפקטי שקט, חסכוני בחשמל ולא פחות חשוב- נראה ממש טוב.

עכשיו רק נותר לכם לבחור את הצבע האהוב עליכם מתוך מגוון הצבעים המרהיבים: לבן, שחור, אדום, אפור או כסוף.

הכנסת בר המים אל הבית משנה את חוויית השתייה של כל בני המשפחה. נדמה שפתאום כולם קופצים לבקר: סבא וסבתא מתנדבים לשמור על הילדים, החברות באות לקפה והחברים צופים בליגת האלופות עם זיתים, פיצוחים וכוס סודה קרה. רק אדם אחד לא מבקר בכלל- הטכנאי. פשוט כי הבר עובד פיקס. כמו שעון.

אתם מוזמנים לקפה. נשארה פרוסה או שתיים מהעוגה שהחברות הביאו.