אני לא יודעת מי מבין הנסיכות והנסיכים של בית המלוכה הבריטי מתכונן להוריד את בגדיו מחר, אבל מה שברור כבר עכשיו זה שאף אחד שם לא מתפקד בתור המבוגר האחראי. והם זקוקים לאחד כזה.

אז היות וחנה בבלי לא כאן והיות והמצב לא טוב, אין לי ברירה אלא לקחת את העניינים לידיים ולכנס את אוסף הזאטוטים יורשי העצר, בכדי להסביר להם את מה שהם אולי עוד לא שמו לב אליו: הם מפורסמים.

  (צילום: רויטרס)

וכשמפורסמים, בייחוד מאוד מפורסמים, אז לא מתפשטים במקומות ציבוריים או במקומות שבהם מסתובבים עוד אנשים (רמז: לאנשים יש מצלמות).

ניסו את זה כבר כל מפורסמי העולם. החל מזקלין קנדי ועד מדונה, כולל האמא המנוחה, הנסיכה דיאנה.

כל אחת מהן, בזמנה הפנוי, התפשטה באיזה מקום בעולם שהיה נדמה לה שרק היא נמצאת בו, רק היא והשמש. וכל אחת מהן גילתה שאיפה שיש שמש הייתה גם מצלמה של מישהו שקיבל אחר כך מלאן כסף על התמונות האלו.

וכך יהיה תמיד. גם כשנסיך מתפשט בסוויטה בווגאס, עם חברים וחברות, מישהו יצלם ויעשה מזה הון.

כל ההיתממות המופתעת הזו שלהם מאוד מוזרה.

עכשיו עורכי הדין של כל עיתוני העולם בודקים האם מותר לפרסם את התמונות של הציצים של הנסיכה קייט שצולמו השבוע. לפי מה שאני זוכרת מתקופת היותי צלמת, מותר לצלם מהמרחב הציבורי אל המרחב הפרטי. מי שצריך לסגור את החלון זה האדם המתפשט.

קייט יקרה, צר לי שלא יצא לך להכיר את החמות שלך, הנסיכה דיאנה. אני בטוחה שאם היא הייתה בחיים היא הייתה מסבירה לך את כל זה. אבל היא לא הסבירה, אז זה הזמן ללמוד. את לא מתפשטת בשום מקום שאינו הבית שלך. וגם שם, בבקשה, לא על המרפסת ועדיף לסגור את הדלת.

ככה זה בחיים. לא קל להיות נסיכה. אז תתלבשו בבקשה.