הכל התחיל בבאז. באז שנות אור. ליומולדת האחרון הוא קיבל אותו מתנה מחברים, והניח לו לנפשו שלושה חודשים שלמים, בלי בכלל לזכור שהוא שם. עם קומפלקס שלם של תחנת כיבוי, כבאיות וכבאים מי בכלל צריך בובת בד של באז, במיוחד כשגדלנו כבר וצעצוע של סיפור זה לתינוקות? אבל... ברגע הראשון שהיא שמה לב אליו ואימצה אותו באהבה רבה בתור הננשך התורן היה מחטף. הוא שלי הוא שלי! ומאותו יום, לפחות פעמיים ביום יש מריבה על באז.

פוסטים נוספים של אפרת:

>>> פותחת עונה בסטייל

>>> מצאתי משהו סופר מגניב!

לולי החליט שיותר הוא לא מפקיר אותו בבקרים ובאז התחיל ללכת לגן. בצהרים, כשהיא רואה את אחיה הגדול עם באז היא מיד מושיטה יד, ובוכה. כמובן שהוא לא נותן לה. לפני כמה ימים, לולי ניגש אלי ואמר: אמא, אני חושב שכדאי לקנות לה בובת רובוט, ככה היא לא תבכה, כי באז שלי".

אמא חרוצה, מיד עושה גוגל לבובת רובוט מבד. כך פגשתי את הדס. (מזל שהבן שלי מסדר לי דייטים עם נשים כל כך מוכשרות). יש לה חנות מתוקה בנחלת בנימין (רחוב רמב"ם 7 תל אביב) ושם יש קסם של פריטים לילדים. שמלות כותנה מתוקות, חצאיות קלילות, אביזרים לשיער, שלטי קיר מצויירים ביד עם ניחוח רטרו וכמובן בובות רובוטים! בובות עבודת יד עם פרטים מתוקים, צבעוניים וכיפים. כשעלה הרעיון לבובת רובוט בשבילה, שאלתי את עצמי בשקט למה דווקא רובוט? למה לא רותי סמרטוטי או שפן מתוק? אבל אני לא כאן כדי להתווכח עם הרעיונות (יש לציין, המעולים) שלו, ואמרתי לו שזה פשוט רעיון מצויין. הכי שמחתי לגלות שהדס שידרגה בגדול את האופציות ויצרה רובוט בן ורובוט בת. גאוני.

כמובן שנרשמה התרגשות רבה בבית כשהרובוטית בת (!) הוציאה את עצמה מהאריזה. במיוחד כשלולה גילתה את האוזניים של הרובוטית ומיד הכניסה לפה.

את הרובוטים המקסימים האלו, את שמלת הסינר ההורסת הזו, ועוד פריטים כייפים לילדים, תוכלו למצוא בחנות וגם בחנות האינטרנטית שלה במרמלדה מרקט (האטסי הישראלי!) בקישור כאן. הכי כיף כששמים לב לפרטים, אפילו בבגדי תינוקות.

הרובוטים עולים 139 ש"ח, לא נורא בכלל לבובה בעבודת יד עם קונספט מדליק. שמלת הסינר עולה 99 ש"ח ובעיני היא סופר כיפית ושמישה לקיץ.