שמעתי עליו לראשונה מחבר טוב, שזה עתה חזר מגיחה קצרה לסינגפור - רק שלוש שעות טיסה ממנילה, ויעד תיירותי להרבה פיליפינים. וגם להרבה ישראלים. למלון הזה קוראים קווינסי (Quincy ), והוא ממוקם בלב רצועת הקניות של סינגפור - אורצ'ארד רואד (Orchard Road). ב-2012 הוא נבחר למלון האופנתי ביותר באסיה, הן בפורטל התיירות הפופולרי בעולם, Trip Advisor, והן במגזין הלייף סטייל האסיאתי LifeStyle Asia. לפני כמה חודשים בחרה בו רשת החדשות CNN לאחד מעשרת המלונות הטובים בסינגפור.

קווינסי: מדליק בבוקר. באדיבות הבלוג זריקה סז

מדליק גם בערב. באדיבות הבלוג ארכינקט

מדליק מהצד. באדיבות הבלוג ארכינקט

מדליק מכל זווית. באדיבות הבלוג הום-דיזיין-אינספיריישן

עוד זוויות של המלון בסרטון הבא:

אז על מה כל ההתלהבות התקשורתית? זה מתחיל בחזית מרשימה, שמורכבת מפלדה וחלונות מודולריים מנצנצים, המסודרים בתבנית המיושמת בעדינות בשאר מרכיבי המלון - החל מעיצוב החוץ, דרך הלובי, החדרים, השטיחים, מערכת התאורה ועוד. בפנים אפשר למצוא שילובים של אבנים, זכוכיות ומתכות, יחד עם אריגים קטיפתיים בצבעים חמימים של אדום-שוקולד, אפור-מוס וצהוב-חרדל. כיאה למלון בוטיק מעוצב בקפידה, אפשר למצוא בלובי שלו שורת כסאות דמויי-ביצה עם מחשבי iMac של אפל, שבלעדיהם מעצבים לא נושמים...

עיצוב מודולרי: הלובי של קווינסי. באדיבות הבלוג ארכינקט

לובי למעצבים בכירים. באדיבות מלון קווינסי

העיצוב גם מעל לראש: חדר לדוגמה. באדיבות הבלוג סופר-אדריאנמי

בקומת הגג של המלון, המכיל 108 חדרים, ממוקמת בריכה המוקפת בזכוכית ומשקיפה אל הנוף הסינגפורי.

בסוטול בסינגפור: הבריכה. באדיבות הבלוג זריקה סז

קומת הגג בלילה. באדיבות מלון קווינסי

בנוסף לתכנון המוקפד, שנעשה במשרד האדריכלים הניו יורק סילבר + אונג (Silver +Ong) , קווינסי הוא המלון הראשון בסינגפור שמציע חבילות "הכל כלול", שכוללות הסעה בלימוזינה (הלוך בלבד), שלוש ארוחות, קוקטיילים בערב, כביסה, אינטרנט וחטיפים מהמיני-בר. אם עדיין לא השתכנעתם, צפו בסרטון נוסף שדוגם מעט מן האווירה במלון. אם לא תשתכנעו, תמיד אפשר להמשיך ולנסוע לטורקיה: