לאחר השקה חגיגית בסגנון הוליוודי, שכללה שטיח אדום ותצוגת אופנה במחווה ססגונית לקלאסיקות של הקולנוע, התפנו המוני המבקרים בביוטי סיטי הוליווד לשוטט במתחם ולהתרשם משאר ההפתעות שיש בו.

החלל הענק מחולק לביתנים המעוצבים בסגנונות אופייניים לעשורים השונים של המאה האחרונה, למשל שנות העשרים בשחור-לבן של הסרט האילם; שנות החמישים בגווני שמנת, ורוד ונגיעה של נצנוץ יהלומים; שנות התשעים כשכונת נוטינג היל הלונדונית ועוד. בין ביתני הפנטזיה פזורים דוכנים המציעים את מיטב מותגי הטיפוח והאיפור בהנחות ובהשקות של מוצרים חדשים, והבמה המרכזית מארחת הדרכות איפור, תצוגות אופנה ומייקאוברים.

בקומה העליונה מתקיימות לאורך היום הרצאות של מיטב המומחים לענייני ביוטי, סטייל ואפילו קולנוע. בין ההרצאות אפשר לשמוע את לינור אברג'יל מספרת כיצד נראו חייה מרגע הזכייה כמלכת יופי ומיס עולם, ללמוד מהסטייליסטים ליאת אשורי וגדי אלימלך איך להתלבש נכון, לזכות בהצצה לבתי הסלב בהוליווד עם מעצב הפנים דניאל חסון, לקבל טיפים באיפור ממיקי בוגנים וורד ספיבק, ולהבין מהקולנוען ניסים דיין איך השפיעו הקולנוע והביוטי זה על זה לאורך השנים.

הבמה המרכזית מארחת תצוגות אופנה, הדרכות איפור ומייקאוברים  (צילום: אלי סטרול)
הבמה המרכזית מארחת תצוגות אופנה, הדרכות איפור ומייקאוברים (צילום: אלי סטרול)

המתחם מחולק לביתנים המעוצבים בסגנונות אופייניים לעשורים השונים של המאה האחרונה (צילום: אורית פניני)
המתחם מחולק לביתנים המעוצבים בסגנונות אופייניים לעשורים השונים של המאה האחרונה (צילום: אורית פניני)

ביוטי סיטי הוליווד 2015

  • מתי: ימים שלישי-שישי, 30/6-3/7, ביתן 1 גני התערוכה בתל-אביב. חנייה בתשלום במקום. ניתן להגיע ברכבת לתחנת תל-אביב האוניברסיטה - מרכז הירידים
  • שעות הפעילות: ימים ג'-ה' 10:00-23:00, ו' 10:00-17:00
  • מחיר: לקוחות לייף סטייל: כניסה זוגית חינם. הכרטיס יישלח בדואר; כרטיס זוגי בחינם בכל קנייה מעל 99 שקל בסניפי סופר-פארם; ניתן לקנות כרטיס יחיד בקופת האירוע ב-20 שקלים, או כרטיס זוגי ב-30 שקלים. האירוע מונגש לאנשים עם מוגבלות