כחול בעיניים, שיער ממש ארוך (תוספות, מישהי?), שוב ציפורניים בהשראת הזמרת לורד, ואל דאגה - גם הציפורניים בטבעיות עדיין איתנו. שבוע האופנה של לונדון, סיכום מגמות הביוטי.

שיערך הארוך נערה

ניצני המגמה נראו כבר בניו-יורק, אבל בלונדון זה כבר רשמי - תשכחו מתספורות פיקסי א-לה מיילי סיירוס: בחורף הבא אנחנו נתעטף בשיער. הדגימו לנו איך עושים שיער היפי בשנת 2014: תצוגת אשלי וויליאמס (המעצבת הטרנדית והחברה הטובה של אלכסה צ'אנג ופיקסי גלדוף) שהציגה כחלק מתצוגת המעצבים של פאשן איסט.

חדשות טובות לעצלניות שבינינו: הציפורניים הטבעיות עדיין לא הולכות לשום מקום (צילום: gettyimages)
חדשות טובות לעצלניות שבינינו: הציפורניים הטבעיות עדיין לא הולכות לשום מקום (צילום: gettyimages)

ערפדיות בע"מ

ההשראה הערפדית ונוטפת הלק הדרמטי בגווני יין, בורדו וכחול נייבי שהמעצבים שואבים מהזמרת לורד שהתחילה כבר בניו-יורק, המשיכה גם אל לונדון בגזרת הציפורניים. בתפריט: ציפורניים בסגול ערפדי ודרמטי. הלכו על הלוק ובגדול: בתצוגת ברברי, פול סמית' ואוסמן.

שוב עירומה?

חדשות טובות לעצלניות שבינינו: הציפורניים הטבעיות עדיין לא הולכות לשום מקום. למרות שהלוק הערפדי כבש לא מעט תצוגות מרכזיות, עדיין נותרו מעצבים למכביר שלא נמאס להם מהלוק הטבעי. אם תחפשי, תמצאי את הציפורניים של החורף הבא לבנות אצל מתיו ויליאמסון ודיוויד קומה ולבנות אך נוצצות אצל טמפרלי לונדון.

כחול בעיניים

אמנם השחור מתחת לעין היה המדים הרשמיים של הביוטי בתצוגות הקיץ, אבל לקראת החורף הכחול חוזר בגדול ובכל אלמנט וסגנון אפשרי סביב העין. בתצוגת טמפרלי לונדון הלכו על אייליינר כחול עבה במראה ליידי, מידהם קירקהוף צירפו לתמהיל הצבעוני הכללי שמאפיין אותם גם צללית תכלת, ג'יילס הלך על לוק ניינטיז מאסיבי עם עיפרון כחול מתחת לעין וטוד לין הלך על צללית כחולה דרמטית ומעושנת.

ועכשיו, תצמידי

את הלוק המיוזע של הקיץ תרגמו הפעם המעצבים לשיער אסוף ועמוס ברוטב ג'ל. ג'ונתן סונדרס הדביק את השיער לפדחת, הולי פולטון מתחה אותו עד כדי כאב ראש, מתיו וילאמסון הלך על לוק צמוד אבל לא מיוזע, דיוויד קומה עשה את אותו הדבר ואצל ג'וליאן מקדונלד נסחפו עם שיער כמעט מטונף מחומרים.

חלום ורוד

גווני ורוד אביביים ממשיכים איתנו לחורף הבא בכל גזרת ביוטי אפשרי. פיודור גולן נתן לדוגמניות שלו שפתי מסטיק, ברברה קאסאסולה הקפיצה לדוגמניות את עור הפנים עם פנסים ורודים בעיניים, אשיש הלכו על ורוד בובה בעיניים וג'ונתן סונדרס נתן מגע קל של צללית בגוון ורוד-אדמדם.

ישר מהמקלחת

המראה הרטוב והלא עשוי לקח צעד אחד קדימה את המראה המיוזע של הקיץ. ולא רק בצורה המוצמדת לראש - אלא גם בצורתו הגולמית והפרומה ביותר. שלחו את הדוגמניות לא מוכנות למסלול: פאשן איסט, אוסמן, כריסטופר קיי.

המראה הרטוב והלא עשוי לקח צעד אחד קדימה את המראה המיוזע של הקיץ (צילום: gettyimages)
המראה הרטוב והלא עשוי לקח צעד אחד קדימה את המראה המיוזע של הקיץ (צילום: gettyimages)