מכשירי הפן עבדו שעות נוספות, הליפסטיק הושלך לפח והשביל בצד כיכב על הראשים של כולן: מה חשבנו על התספורות החדשות והלוקים שהמפורסמות אימצו בחודש אוקטובר?

תרימו!

בופון עצבני, ניפוח פוני ויתר תסרוקות אסופות שכוללות תשעה קבין של ספריי לשיער היו חביבים החודש על הבנות האהובות עלינו, ביניהן מורן מזור, מרינה מקסימילאין בלומין, מיילי סיירוס ומליסה מקרת'י ש"קצת" נסחפה.

כבר חורף?

זו תופעה מוכרת במחוזותינו: עם משב הרוח הראשון של הסתיו הביוטיניסטות הנלהבות מחליטות שקר או לא קר - הן עוברות כבר לשעון ביוטי חורף. בהתאם, מרבית סלבריטאיות ארצנו הפציעו על השטיחים האדומים של האירועים המקומיים עם אחד ממאפייני הדגל של עונת החורף בביוטי: ציפורניים בצבעים כהים, כלומר בורדו, שחור וכחול כהה. נינט (אבל אצלה זה גם בקיץ), שי לי שינדלר, שירי מימון, דפנה לוסטיג ואפילו ריטה החליטו להביא את הסתיו.

בשפתיים יחפות

המראה הנקי במיוחד שראינו בחודש שעבר על מסלולי תצוגות קיץ 2014 כבר הפך למגפה, אחרת אין דרך להסביר את העובדה שהסלבס שלנו החליטו להיפטר מהליפסטיקים שלהן. קרן מור, אלונה טל ומרינה קבישר נתנו לתופעה ביטוי מקומי. גם מעבר לים, מישל טרכטנברג וג'סיקה פרה (שאף שילבה מניקור נקי) העבירו היטב את המסר - נקי זה הכי אחותי.

שטוחות קרש

אנחנו מקווים שחברות החשמל בארץ ובעולם הצליחו לעמוד בזרם הנדרש להפעיל את מכשירי הפן של ירדן הראל, זואי סלדנה, רוני דואני ומיכל אמדורסקי שהחליטו שפן גרושות קטן עליהן - הן הולכות על פן אלמנות. איף, חם פה.

הצידה פנה!

ה-לוק של החודש האחרון היה להפנות את השיער בשביל עצבני הצידה: יכולתן ללכת על הגרסא של בנות השיער הארוך כמו אלין לוי, אביגיל ברסלין ושלי גפני, על הגרסא אסופת השיער א-לה טהוניה ופאולינה, מריה שארפובה וקייט בוסוורת, או לקצץ ועדיין לנצח עם המראה כמו קוקו רושה ומישל ויליאמס.

זהירות, מגרנה

עוד אחד מהלוקים הנחשקים של החודש האחרון, בהשראת השאריות האחרונות של עונת הקיץ, הוא לוק הקוקו המתוח עד לכדי התפקעות. ניה ריברה ואיימי רוסום כנראה סבלו החודש מכאבי ראש מחרידים ודילול משמעותי בספירת תאי השערה שנותרו להן על הפדחת.

תספורת שהיא גם מתיחת פנים. ניה ריברה ואיימי רוסום (צילום: gettyimages)
תספורת שהיא גם מתיחת פנים. ניה ריברה ואיימי רוסום (צילום: gettyimages)

ליל כל הקדושים

כנראה שליל כל הקדושים השפיע לא רק על בחירות התחפושת של הסלבס הבינלאומיות והמקומיות, אלא גם על בחירות הביוטי שלהן. אין דרך אחרת להסביר למה גילי סער התחפשה לדודה עם קוקו מהוגן מדי, רייצ'ל בילסון נראתה כמו שריד מסט הרפאים של "בית קטן בערבה" ושיר אלמליח יצאה עם צמת צד, משקפיים ואיפור כהה שהעניק לה מראה של כוכבת פורנו חובבים משנות השישים.

עוד כתבות שיעניינו אותך בערוץ היופי:

למה זה טוב?

שתיים מיקירות המדור, היילי סטיינפלד וקמיל בל עברו החודש לפוני. אז נכון, עוד מעט חורף ואפשר לשחרר קצת את האיסוף הקפדני ודוחה הזיעה, ועדיין - לפעמים כל המוסיף גורע. ואם כבר מדברים על מראות שלא נעימים לנו - לנה דנהאם עושה הצידה פנה כושל בשיער ושפתיים יחפות שלא הולמות בחורה נאה מינוס כמוה. חבל.

מראות קשים לנה דנהאם, היילי סטיינפלד וקמיל בל (צילום: gettyimages)
מראות קשים לנה דנהאם, היילי סטיינפלד וקמיל בל (צילום: gettyimages)

מלכות האופל

אנחנו אוהבים מאוד את מיכל שפירא, ולכן מודאגים מהרזון שהפך לקיצוני יותר, שיער הפחם השחור שמוטח בפנים, החיוך שנעלם מהשטח והחיוורון האפלולי. מיכלי, בואי לקבל חיבוק, אוהבים אותך, החיים יפים!

למה את כל כך רצינית? מיכל שפירא (צילום: לם-וליץ, ענת מוסברג)
למה את כל כך רצינית? מיכל שפירא (צילום: לם-וליץ, ענת מוסברג)

ערב טוב לך, את מושלמת

כמה גאווה. השחקנית קריסטין ריטר מצליחה לא רק לדגום כמו מלכה את מראה הקוקו המתוח פלוס הצידה פנה, אלא גם לגרום לו להיראות כמו הגרסא המודרנית והשוה במיוחד של אודרי הפבורן ומעורר בנו רצון לעבור לנשים.