יש הרבה דברים להעריץ בכל הקשור למישל אובמה, האישה השחורה הראשונה בבית הלבן - אבל הזרועות שלה זוכות לתשומת לב רחבה במיוחד.

"טיים מגזין" מדווח שבעוד שהגדלת חזה היא עדיין סוג הניתוח הקלאסי הפופולרי ביותר (286 אלף ניתוחים כאלה בוצעו בארצות הברית ב-1012!) - יש כוכב חדש בשמי הקומסטיקה הפלסטית: הניתוח לעיצוב זרוע עליונה.

הפרוצדורה הניתוחית, שכוללת ביצוע חתך לאורך הזרועה העליונה והסרת עודפי שומן ועור, היתה שולית לחלוטין עד לשנים האחרונות. בשנת 2000, למשל, רק 338 אנשים בכל ארצות הברית עברו את הניתוח הזה. עכשיו, כעשר שנים מאוחר יותר, מדברים על עלייה של לא פחות מ-4,000 אחוזים בנתון הזה.

על פי הנתונים שסיפק איחוד הרופאים הפלסטיים האמריקאי (ASPS), יש לפופולריות הזאת סיבה ברורה: סלבס. במשאל שנערך בקרב נשים בארצות הברית הן נשאלו אילו זרועות הן היו רוצות שיהיו להן.

לפי התשובות, הקנאה לא מתמקדת רק בהוליווד: 31% מהנשים בחרו במישל אובמה כבעלת הזרועות השוות ביותר. צמודה אחריה ניצבת ג'ניפר אניסטון, שזרועותיה זכו להערצתן של 29% מהנשים. ג'סיקה ביל הגיעה למקום השלישי עם 16% ואילו קלי ריפה נמצאת ברביעי עם 13%. את החמישייה המובילה סוגרת דמי מור, עם 11%.

הזרועות השריריות והמוצקות של מישל אובמה כל כך הלהיבו את הציבור האמריקני, ש-15,457 איש הוציאו 60 מיליון דולר בשנה שעברה על ניתוחי עיצוב הזרועות.

אם אתם רוצים להבין על מה כל המהומה, אתם מוזמנים לעקוב אחר הטאמבלר האישי של זרועותיה של מישל.