טרנדים שונים ומשונים על הציפורניים מלווים אותנו כבר כמה עונות. זה מה שקורה כשלקים הופכים לאביזר אופנה לכל דבר ומעטרים דוגמניות מסלול בכל שבועות האופנה, מייצרים עוד ועוד תתי טרנדים ורף היצירתיות רק עולה.

למי שחשבה שהטירוף סביב הציפורניים יחלוף במהרה מצפה הפתעה. טרנד הציפורניים לא הולך לשום מקום להיפך הוא רק ממשיך ומתפשט. אם בעונות קודמות עיטורי הציפורניים היו נחלתן של דיוות כמו ריהאנה וליידי גאגא בלבד, העונה כבר מפורסמות רבות נכנעות למניקור. ומה אנחנו חושבות על זה? שתמיד אהבנו לתת תשומת לב לפרטים הקטנים, בעיקר כשהם כל כך קלים לביצוע ונותנים לנו לבטא את היצירתיות שלנו.

1. פרנץ' הפוך

טרנד שנתן בעיטה לפרנץ' הקלאסי והפך אותו עם הראש למטה. רייצ'ל מקאדמס מדגימה פרנץ' עדין שבו הציפורן כולה צבועה בצבע טבעי ואילו החלק התחתון של הציפורן מודגש בחצי עיגול הפוך בלבן.

רייצ'ל מקאדמס עושה את זה הפוך  (צילום: gettyimages)
רייצ'ל מקאדמס עושה את זה הפוך (צילום: gettyimages)

ויש גם גרסה פחות עדינה - אותו פרנץ', רק בשחור.

הפרנץ' ההפוך השחור (צילום: gettyimages)
הפרנץ' ההפוך השחור (צילום: gettyimages)

2. צורות גאומטריות

היישר משבועות האופנה האחרונים מגיעות אלינו המון דוגמאות גיאומטריות בשחור, בלבן או בשחור-לבן. קלי אוסבורן מממשת את הטרנד הגאומטרי במה שנראה כמו לב הפוך או פרנץ' גאומטרי בצבע לבן.

3. כתומים חזקים

למען האמת זה לא טרנד חדש, אך נראה שהעונה הוא תופס כיוון חזק בגווני אפרסק ופחות הניאונים של שנה שעברה. קלי רולנד, למשל, מדגימות ציפורניים כתומות על רקע עור שחום. בהחלט שילוב מנצח.

4. פרנץ' שחור וצבעוני

עוד טוויסט נחמד לפרנץ' הקלאסי הוא הווריאציה הצבעונית, כמו שמראה לנו ריטה אורה עם הפרנץ' הכתום.

ריטה אורה עושה את הפרנץ' בכתום (צילום: gettyimages)
ריטה אורה עושה את הפרנץ' בכתום (צילום: gettyimages)

5. כל אצבע אחרת

טרנד בו כל אצבע צבועה בצבע אחר ו/או מצויירת בציורים/עיטורים אחרים. באמת לא תארנו לעצמנו שהטרנד הזה יתפוס ועוד יעטר את ציפורניהן של נשים מעל גיל 16, אך התבדנו. דמי לובטו מציגה רק טעימה פצפונת מהטרנד המוזר והדומיננטי הזה.

6. לק לבן

אי אפשר להגיד עליו שהוא חדש אבל העונה הוא עוקף בסיבוב אפילו את הלק האדום. נראה שבקיץ הזה ציפורניים בגוון לבן אטום (הוא יכול לבוא בגוון לבן מאט, לבן סגלגל או ורדרד וגם עם נצנצים) הן הדבר הכי נכון שיש. ג'סי ג'יי ואן הת'אווי הן רק קומץ זעיר מתוך אינסוף הסלבריטאיות שנשבו בקסמיו.

אן האת'ווי עם לבן מאויר (צילום: gettyimages)
אן האת'ווי עם לבן מאויר (צילום: gettyimages)

7. הציפורניים המתוכשטות

אם בעונה הקודמת ניקי מינאז' וליידי גאגא העמיסו אבנים ומיני תכשיטים על כל האצבעות, העונה אנחנו רואים שהטרנד אמנם לא נעלם לחלוטין, אבל קצת התעדן. גם נשים שלא רוצות להיראות כמו דראגיסטיות יכולות להדביק קישוטי אבנים יפות על אחת או שתיים מהציפורניים. ג'ניפר לופז מדגימה איך גם חמש ציפורניים מתוכשטות יכולות לעבור בעדינות יחסית.

8. "דגרדה" (Degrader)

טרנד שמציג שני צבעים שמתמזגים אחד לשני מכהה בקצה אחד לבהיר בקצה השני על הציפורן. קאשה הביאה לידי ביטוי את הטרנד על ציפורניה, במעבר עדין מלבן לתכלת בהיר, שגם תאם את החליפה שלה.

קאשה מדגמנת מה קורה כשצבעים נפגשים (צילום: gettyimages)
קאשה מדגמנת מה קורה כשצבעים נפגשים (צילום: gettyimages)

9. הטרנד המטאלי

טרנד פופולרי מאד בשנה האחרונה ונראה שייכנס איתנו גם לתוך הקיץ - לק בזהב, כסף, נחושת ושאר גוונים מטאליים לא מפסיקים לצוץ. פרגי, למשל, התהדרה בציפורניים ארוכות וכסופות עם גימור מבריק ודומיננטי.

10. פיוז'ן

בשבוע האופנה שנערך בשבוע שעבר בסידני, אוסטרליה, בתצוגה של המותג "we are handsome" ציפורני הדוגמניות נצבעו בדוגמאות פסיכדליות צבעוניות בשילוב ציורים ודמויות של ממש. כנראה שאין סוף ליצירתיות כשזה מגיע לציפורניים.

ואפשר גם להתפרע לגמרי (צילום: gettyimages)
ואפשר גם להתפרע לגמרי (צילום: gettyimages)