במסגרת אירוע beauty mall 2013 במתחם שרונים, הוד השרון, בחרנו שלוש משתתפות שביקשו לעבור מהפך קטן: טניה, פז ושרון. המאפרת אונדין פז, עבור סטודיו עדה לזורגן, איפרה את הבנות, ומעצב השיער איציק סרדין מהמכון ללימודי עיצוב ואומנות השיער אבי פדידה - עיצב את השיער.

תחת ידיהם של אנשי המקצוע השתנה מראן של שלוש הבנות תוך זמן קצר, התוצאות לפניכם:

פז מוסברג

איפור

אונדין: "פז בחורה צעירה, בת 18, מלאת שמחת חיים. יש לה מראה אירופאי, עם גוון עור בהיר פורצלן ועיניים חומות שקדיות. החלטתי להעניק לה מראה קלאסי ועדין שיתאים לגילה ולאופיה.

שלב 1: בסיס איפור – בסיס איפור נטול שומן בגוון עורה. קונסילר מתחת לעיניים בגוון אחד יותר בהיר מגוון העור הטבעי.

שלב 2: עיניים – צללית בגוון ורוד פנינה על כל העפעף. על מנת ליצור הדגשה תלת ממדית של העין הדגשנו את שקע העפעף העליון בגוון חום אפרסק שהוא כהה יותר מגוון השמנת.

תחמתי את העפעף העליון בעזרת אייליינר נוזלי (אפשר גם עפרון) בצבע כחול עמוק ומשחתי אותו מעט מחוץ לגבול הטבעי של העין בסגנון שנות ה- 60. בחרתי דווקא בגוון כחול עמוק במקום שחור כי הוא מחמיא לעיניים חומות ומחתים למראה צעיר.

מסקרה על ריסים עליונים בלבד.

שלב 3: בעזרת מברשת סומק בצורה עגלגלה משחנו על תפוחי הלחיים סומק בגוון אפרסק.

שלב 4: שפתיים - הדגשת השפתיים באודם רווי לחות (בכדי לתת תחושה אוורירית) בגוון ורוד".

שיער

איציק: "לפז יש החלקה יפנית קבועה. לאחר האבחון ייעצתי לה לטפל בשיער באמפולות הזנה משקמות ומסכת שיער. מבחינת העיצוב זרמתי עם פז כיוון שיש לה החלקה ולכן החלקנו את השיער במחליק קרמי על מנת לתת לו מראה זוהר ורק בסיום משחתי את שיערה בסיליקון על מנת לאחד את הקצוות".

שרון כהן

איפור

אונדין: "לשרון מראה צעיר ושובבי, צבע העיניים – חום דבש ונמשים אשר מתאימים לאופיה. שרון רצתה מראה טבעי.

שלב 1: בסיס איפור נטול שומן בגוון העור, אשר נמרח בשכבה דקה בכדי לא להסתיר את הנמשים. קונסילר מתחת לעיניים בגוון אחד יותר בהיר מגוון העור הטבעי.

שלב 2 - עיניים: צללית בגוון חום עדין על כל העפעף. תיחום עפעף עליון. להדגשת קו הריסים העליון משחתי בעזרת מכחול דק צללית בגוון ירוק בקבוק (אפשר גם בעזרת עפרון עיניים). הוספתי גם הדגשה לקו ריסים תחתון בעזרת אותה הצללית, בשליש החיצוני של העפעף התחתון. לסיום - מסקרה על הריסים העליונים והתחתונים.

שלב 3: בעזרת מברשת סומק בצורה עגלגלה משחנו על תפוחי הלחיים סומק בגוון אפרסק.

שלב 4: שפתיים – הדגשת השפתיים באודם רווי לחות (בכדי לתת תחושה אוורירית) בגוון אפרסק".

שיער

איציק: "שרון היא בחורה ג'ינג'ית יפה. השיער שלה קצת שמן עם קצוות יבשים, אך כמובן שיש לכך פתרון - שמפו שנועד לשורש שמן וקצוות יבשים. עיצבתי לה את השיער וזורם עם השיער החלק שלה ובקצוות הוספתי גלים בכדי ליצור מראה שובבי ונערי".

טניה קוברניק

איפור

אונדין: "לטניה יש פנים מעט עגלגלות אך עצמות לחיים מודגשות, עיניים כחולות וגדולות ושפתיים יפות. היא ביקשה מראה טבעי.

שלב 1: הנחנו בסיס איפור נטול שומן בגוון שתואם לגוון העור, כמובן. מתחת לעיניים קונסילר בטון אחד בהיר יותר מגוון העור.

שלב 2 - עיניים: על העפעפיים שמתי צללית בגוון שמנת. על מנת ליצור הדגשה תלת ממדית של העין הדגשנו את שקע העפעף העליון בגוון חום אפרסק, שהוא כהה יותר מגוון השמנת. להדגשת קו הריסים העליון משחתי בעזרת מכחול דק צללית בגוון חום כהה (אפשר גם בעזרת עיפרון עיניים). בעזרת אותה הצללית הוספתי גם הדגשה לקו ריסים תחתון, בשליש החיצוני של העפעף התחתון. לאחר מכן משחתי מסקרה שחורה על הריסים העליונים והתחתונים.

שלב 3: בעזרת מברשת סומק בצורה עגלגלה משחתי על תפוחי הלחיים סומק בגוון אפרסק.

שלב 4 - שפתיים: הדגשת השפתיים באודם רווי לחות (בכדי לתת תחושה אוורירית) בגוון אפרסק".

שיער

איציק: "לטניה יש תלתלים יפים הדורשים תחזוק. לפי הטמפרמנט וסוג השיער שהוא גלי החלטתי לתת דגש ולזרום עם התלתלים הטבעיים שלה. נעזרתי בחומרי עיצוב משובחים. השיער שלה קצת יבש בגלל האקלים הישראלי והמים ולכן אנחנו צריכים להזין את השיער בחומרי טיפוח על מנת לאסוף את כל הקצוות המפוצלים ולתת לשיער מראה טבעי, נושם ובריא".