1. בת הים הקטנה

הכוכבת הכי נצפית ביוטיוב בשנת 2012 היא צמה. צמת זנב בת ים צדדית ליתר דיוק. Bebexo בסך הכל מדגימה על עצמה את אופן עשיית הצמה – כמו מאות סרטונים דומים אחרים שממלאים את יוטיוב – אבל ללא שום סיבה נראית לעין הצמה הספציפית הזאת זכתה למיליוני צפיות והפכה לסרטון הנצפה ביותר בתחום הביוטי ביוטיוב במהלך שנת 2012.

מספר צפיות: מעל 7.3 מיליון.

שווה צפייה? מיליארד סינים לא טועים. בעצם, הפעם כן.

2. טליה מתאפרת

טליה ג'וי קסטליאנו היא חולת סרטן בת 12, שאי אפשר להתעלם מראשה הקירח. אבל ג'וי היא גם כוכבת אמיתית. סרטוני האיפור שלה נצפו מיליוני פעמים, יש לה אתר אינטרנט משלה, היא השתתפה בתוכנית הטלוויזיה של אלן דג'נרס ונבחרה להיות הפנים לשם כבוד של חברת "קאבר גירל".

מספר צפיות: כמעט 7 מיליון.

שווה צפייה? כן, ונראה אתכם נשארים אדישים מול הילדונת האמיצה הזאת.

3. להיראות כמו ברבי

כבר אמרנו שטרנד ה"להיראות כמו ברבי" הלך חזק ב-2012, והסרטון הזה הוא דוגמה נוספת. 6.87 מיליון איש צפו בנערה צובעת את עצמה בשלל צבעים. וזה מפתיע בעיקר כי התוצאה לא מזכירה את ברבי, אלא סתם מישהי עם איפור ממש מוגזם.

מספר צפיות: 6.87 מיליון.

שווה צפייה? ממש לא.

4. לצבוע את השיער

אין ספק שאחד הדברים שיש הכי הרבה ביוטיוב זה ילדות משועממות. הילדה הספציפית הזאת מראה איך אפשר לצבוע את השיער בעזרת אבקה להכנת מיץ בשם Kool-Aid.

מספר צפיות: 6.14 מיליון.

שווה צפייה? למה לא. ניסויים מדעיים תמיד עושים לנו את זה.

5. צמה צמה

עוד בחורה, עוד צמה – ועוד סרטון שזוכה ליותר מ-6 מיליון. Asksash מציעה למי שעוקבים אחריה המון מדריכי יופי ואופנה. הסרטון הזה, למשל, הוא אחד מסדרה של 10 סרטונים שמלמדים 10 תסרוקות יומיומיות לבעלות שיער ארוך.

מספר צפיות: 6.08 מיליון.

שווה צפייה? רק אם בדיוק כרגע בא לכם לראות איך עושים צמת צד צרפתית.

6. סייקו ברבי

"איך להיראות כמו בובה" הוא שמו של אחד מהסרטונים היותר המטרידים שנתקלנו בהם לאחרונה. בסרטון מככבת נערה צעירה עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות, שמסבירה בקול ילדותי ומוזר איך היא הופכת את עצמה לבובה אנושית באמצעות איפור פניה – ללא ספק הטרנד של 2012. צריך לראות כדי להבין.

מספר צפיות: 5.87 מיליון.

שווה צפייה? כן, אם אתם רוצים להבין איך משהו יכול להיות חמוד ומזעזע בו זמנית.

7. עינוי של צמות

לא רק שאנחנו לא מאמינים שיש מישהו שאשכרה יעשה את תסרוקת הצמות המטורפת הזאת, אנחנו לא מאמינים שיש מישהו שיצליח לשרוד את 12 דקות הסרטון. אגב, הווידאו ממקור רוסי, אבל אין פה ממש דיבורים שאתם עלולים לפספס.

מספר צפיות: 5.3 מיליון.

שווה צפייה? אלוהים, לא.

8. בואי בובה

זוכרים שהכרנו לכם חבורה של אוקראיניות שמנסות להפוך את עצמן לבובות אנושיות בעזרת ניתוחים קוסמטיים ושלל תעלולי איפור? אז הנה אחת מהן, אנסטסיה שפגינה, מדגימה איך להתאפר כמו פיית פרחים או שקר כלשהו.

מספר צפיות: 5.14 מיליון.

שווה צפייה? בהחלט, ולא בגלל שאתם רוצים להתאפר כמו פיית פרחים.

9. חזון הצמות היבשות

מוזיקת מעליות מלווה את הסרטון הלא מהוקצע הזה, שבו אנו צופים בידיה של מישהי עושה תסרוקת צמה מסובכת ומרשימה לחברתה הבלונדינית. גם סרטון זה מגיע ממקור רוסי, אבל הבנת השפה לא חיונית. למעשה, גם צפייה בסרטון הזה רחוקה מלהיות חיונית.

מספר צפיות: 5.11 מיליון.

שווה צפייה? אם ממש אין לכם שום דבר טוב יותר לעשות עם 13 דקות מהחיים שלכם.

10. זהירות, גבר!

לראות את הווידאו הבא זה קצת כמו לראות תאונת דרכים מתרחשת מול העיניים. מה קורה כשבלייר פאולר – גם היא כוכבת איפור אינטרנטית – נותנת לחבר שלה לאפר אותה מול המצלמה. מייק-אפ, שפתון, צלליות – כולם ביחד מצטברים לכמעט 20 דקות שזכו לכמעט 5 מיליון צפיות.

מספר צפיות: 4.72 מיליון.

שווה צפייה: תריצו לסוף, זה מעביר את הרעיון.