אם חשבתם שלבריטים נמאס מלדבר על קייט, אתם טועים, ובגדול. עם או בלי קשר להיריון המתוקשר ביותר בעולם, גברת מידלטון נבחרה זו השנה השנייה ברציפות לאישה היפה ביותר בעולם. קייט כיסחה את הצורה לכל שאר המתמודדות בסקר Superdrug Beauty Icons השנתי, כשגרפה 27 אחוזים מההצבעות.

בשנה שעברה נבחרה אחותה של קייט, פיפה מידלטון, למקום השני במשאל, אולם השנה ירדה למקום החמישי. את המקום השני תפסה ניקול שרזינגר. השפעתם של המשחקים האולימפיים ניכרת בהחלט בסקר זה, כששתי ספורטאיות תפסו את המקומות השלישי והשביעי - ג'סיקה אניס וויקטוריה פנדלטון. מנחת הטלוויזיה הולי ווילובי הגיעה למקום הרביעי. שריל קול, קתרין ג'נקינס, ג'סי ג'יי והלן פלנאגן סוגרות את העשירייה הראשונה. בעשירייה השנייה מפתיע למצוא את אדל (מקום 14), שרחוקה מלענות על מודל היופי המערבי הרגיל.

מקום 2. ניקול שרזינגר (צילום: gettyimages)
מקום 2. ניקול שרזינגר (צילום: gettyimages)

מקום 3. ג'סיקה אניס (צילום: gettyimages)
מקום 3. ג'סיקה אניס (צילום: gettyimages)

למרות שפע הצעירות, כמה מהכוכבות הוותיקות בשטח הצליחו להיכנס לרשימה המבוקשת: ויקטוריה בקהאם (12), ביונסה (15), קיילי מינוג (17), אנג'לינה ג'ולי (18), סקרלט ג'והנסן (19) והאלי ברי (20).

ואם מקום ראשון אחד לא הספיק לדוכסית, מגיע סקר אחר לעשות לה עוד יותר טוב: לפי הדיילי מייל, מנותחים פלסטיים רבים מבקשים לקבל אף "כמו של קייט". עוד ברשימת האיברים המבוקשים של המפורסמים: גומות הלחיים של שריל קול, הסנטר של מיילין קלאס והעיניים של רוזי הנטיגטון-וויטלי.

ומה בגזרת הגברים? האיבר הכי מבוקש הוא הלסת של רוברט פטינסון, הלחיים של אשטון קוצ'ר, העיניים של זאק אפרון, השפתיים של ריאן גוסלינג והאף של ג'וד לואו.

20 הנשים הכי יפות בעולם

1. קייט מידלטון

2. ניקול שרזינגר

3. ג'סיקה אניס

4. הולי ווילובי

5. פיפה מידלטון

6. שריל קול

7. ויקטוריה פנדלטון

8. קתרין ג'נקינס

9. ג'סי ג'יי

10. הלן פלנאגן

11. ריהאנה

12. ויקטוריה בקהאם

13. קרוליין פלאק

14. אדל

15. ביונסה

16. קימברלי וולש

17. קיילי מינוג

18. אנג'לינה ג'ולי

19. סקרלט ג'והנסן

20. האלי ברי