רק לפני שבועיים סיפרנו לכם שפוני הוא הדבר החם בקרב הכוכבות, ואתמול הצטרפה למועדון הזה חברה מלכותית במיוחד: קייט מידלטון, הדוכסית הכי מפורסמת בעולם.

בבריטניה מגדירים את המהלך כהצלחה: הפוני החדש מחמיא לדוכסית ומקנה לה מראה של שנות השבעים עם טאץ' מודרני, וממש אפשר לדמיין אותה כפארה פוסט הברונטית. כמובן, יש מי שרואים בתספורת החדשה עוד ניסיון של קייט להזכיר לכולנו את דמותה של הנסיכה דיאנה. אחרים תוהים האם זהו רק שלב ראשון בתהליך מייק-אובר רחב יותר.

אין כמוני, יש לי פוני (צילום: gettyimages)
אין כמוני, יש לי פוני (צילום: gettyimages)

מרגע שהפציעה לחיינו, וביתר שאת לאחר חתונתה, הפכה קייט לאייקון אופנתי. שיערה החום והגולש הפך מזמן למושא קנאתן של נשות בריטניה והעולם כולו.

הפוני החדש מצליח לרענן את הלוק הרגיל של קייט, שאמנם הפך לאייקוני - אבל התחיל גם לשעמם.

קייט ומעצב השיער הקבוע שלה, ריצ'רד וורד, בחרו בפוני שלא משתייך למשפחת הקצרצרים, אלא פוני ארוך ומדורג, שמתחבר לשיערה הארוך באופן הרמוני. בשילוב עם הצבע החום העמוק, הברק העשיר והגלים הרכים מתקבל מראה שאפשר כבר עכשיו להמר שיהפוך ללוק פופולרי.

מעצבי השיער שתוחקרו לגבי התסרוקת החדשה אומרים שמדובר בבחירה אמיצה במיוחד, שמוכיחה שקייט לא מפחדת משינויים והתנסויות. מצד שני, מזהירים המומחים, התסרוקת החדשה היא אתגר תחזוקתי, שיאלץ את הדוכסית להקפיד על שגרת סירוק וטיפוח שיער עמוסה במיוחד. מה לעשות, לא קלים חייה של בעלת פוני, גם כשיש לה את השיער המושלם.