גם כשחשבתם שכבר הכל נעשה בתחום הפרסום, ואי אפשר להמציא את הגלגל, תמיד יהיו כאלו שיפתיעו. קבלו את יו שיאפינג, קשיש סיני בן 72, שנבחר להיות דוגמן אופנה. לא, הוא לא מדגמן אופנת גברים, אלא ליין של חנות אונליין סינית המיועדת, שימו לב, לנערות!

את הליין עיצבה נכדתו של יו עבור Tmall - קניון אינטרנטי סיני פופולרי. הסבא הכוכב הפך מייד לסנסציית רשת. באמת, איך לא חשבו על זה קודם?

כישרון חבוי לסטיילינג
כישרון חבוי לסטיילינג

הסטייל הכללי שיו דיגמן עבור החנות הוא נערי, מתוק, קטן וחמוד בצבעים נעריים עם סרטים ורודים ותחרות. הסב הטוב לא בייש את נכדתו ודפק פוזות של מקצוען, כשהוא מפגין ביטחון בכמויות ורגליים דקות ובלתי נגמרות שהן החלום הרטוב של נערות בימינו.

החנות שיו דיגמן עבורה הוקמה במאי האחרון על ידי חמישה בוגרי קולג', אחת מהן היא נכדתו. כששאלו אותה איך הכל התחיל, היא סיפרה שיום אחד סבה בא לעזור לה לפרוק סחורה ותוך כדי הפתיע אותה עם רעיונות איך לשלב את הפריטים ולסגנן אותם. ההתלהבות היתה כל כך גדולה שהם התחילו לצלם. מסתבר שלקשיש יש כישרון חבוי לסטיילינג שרק חיכה להתפרץ. נכדתו הוסיפה שכל השילובים בתמונות נבחרו על ידי יו עצמו.

יו מאושר עד הגג מהתפקיד החדש שלו וכך גם נכדתו ושותפיה לחנות. המכירות עלו פי 5 מאז שהקמפיין הפך לוויראלי. לרגל ההצלחה הגדולה הם אפילו הוסיפו קטגוריה בשם "הסטייל המומלץ של סבא".

ואתן? הייתן נותנות לסבא שלכן למדוד את החצאית הוורודה? אולי באמת הגיע הזמן.