המייק-אפ שואו, כנס איפור מקצועי אשר נערך באווירה צעירה, טרנדית ועדכנית, החל את צעדיו הראשונים לפני כמה שנים בניו יורק. העובדה שכבר רכש לעצמו שם ומעריצים ברחבי העולם הובילה את מארגני האירוע ליצור עוד ועוד כנסים ברחבי ארצות הברית. בשנה שעברה חצה הכנס לראשונה את גבולות ארצות הברית, כשנערך בברלין. בעקבות ההצלחה המסחררת לה זכה בקרב קהל המאפרים האירופאי, הוא ייערך שוב בסוף החודש בברלין, לשמחתם של המוני מאפרים מישראל שמתכננים להגיע לשם בעצמם.


ככה עובדת תעשיית האיפור העולמית: אם אתה שם, אתה קיים. וכל עוד אתה שם - יש מה ללמוד ויש ממי להחכים לגבי חידושים, המצאות והעשרות רבות בתחום האיפור, שעושה בשנים האחרונות התפתחויות מרשימות - הן מבחינת טכניקות עבודה והן מבחינת טקסטורות ופורמולות של חומרים חדשים. זו הסיבה שה"מייק-אפ שואו" מושך אליו מדי שנה אלפי אומני איפור מהבכירים ומהמוכרים בתעשיית היופי והאופנה, כשייחודו טמון בעובדה שהוא מתמקד בתחום איפורי הביוטי והפאשן.
האירוע יימשך יומיים ויקבץ בתוכו שלל עצום של מותגי איפור מקצועיים ובינלאומיים, חלקם מוכרים לכולנו וחלקם פחות, מה שמאפשר למבקרים בכנס להיחשף וללמוד על מוצרים חדשים וחברות חדשות בתחום. זוהי ההזדמנות של כל מאפר וחובב איפור "להתערבב" עם כל התעשייה העולמית וליהנות מטיפים חשובים בתחום איפורי היופי. כלומר, אירוע חובה עבור כל מי שרוצה לבסס קריירה ארוכת טווח בתחום האיפור, להתוודע למותגים בתעשיית היופי, להכיר את האנשים החשובים, לבסס קשרים בענף, לשמוע ולהחכים.

צוות המאפרים של המייק-אפ שואו, מימין: אסתריק איידן, ג'ון הנסי, אורלנדו סנטיאגו, דנסה מייריקס וג'יימס וינסנט

מלבד תצוגה מרהיבה של המוני מותגי איפור בתחום היופי וכיתות אומן שכלולות במחיר הכרטיס, תוכלו ליהנות גם באירוע מסדנאות בתשלום ומהופעות של כמה מהאושיות הבכירות בעולם האיפור המקצועי העולמי, כאלה אשר עובדים באופן צמוד עם הסלבס המפורסמים ביותר בעולם. כדאי לשים לב לאורח הכבוד באירוע - המאפר בילי בי, איש מוכשר ומופלא, שרובנו היינו רוצים להיות זבוב על הקיר בחדר האיפור שלו. עוד יקחו חלק בכנס אומני איפור לא פחות בכירים ומוכשרים, כמו ג'יימס וינסנט, אורלנדו סנטיאגו, ג'ון הנסי, דנסה מייריקס. תשומת לב מיוחדת כדאי לתת למאפרת הישראלית אסתריק איידן, אישיות פעילה בפני עצמה בתעשיית האיפור הישראלית, שמשתייכת לצוות המאפרים הרשמי של המייק-אפ שואו ומופיעה עמם בכל העולם.

מתוך כנס האיפור בברלין בשנה שעברה (צילום: מתוך האתר The MakeUp Show)

מי שירחיק עד ברלין יוכל להיחשף אל מוצרי איפור שטרם יצאו אל השוק ולקבל את זכות הראשונים לנסות אותם. בין החברות המרכזיות אשר תוכלו לפגוש, להתנסות במוצריהן ולהכיר את נציגיהן ניתן למנות את Make up for ever, שמהווה גם את הספונסר הראשי של האירוע, ולצדה עוד חברות כמו INGLOT, Temptu Pro וחברת המברשות המקצועית Crown Brush. מלבד כל אלה, תוכלו להכיר, לצפות למשש ולגעת מקרוב במוצרים של חברות אחרות כמו Alcone Company, GlamCor, Kryolan, Maske Berlin, Naked Cosmetics, Obsessive Compulsive Cosmetics, ועוד רבות אחרות. תוכלו גם לצפות באומנים של החברות הללו בזמן פעולה ולחזות בהסברים ומיני סדנאות של המותגים עצמם, שכלולות במחיר הכניסה.
כל הדבר הזה קורה בשבת 22.9.2012 בין השעות 18:00-9:00 וביום ראשון 23.9.2012 בין השעות 17:00-9:00. את המיקום המדויק בברלין ופרטים נוספים כמו מלונות מומלצים באזור, מחירי כרטיסים ועוד, תוכלו למצוא באתר האירוע ואל תשכחו להביא מצלמה, כי יהיה צבעוני מאוד, תרתי משמע.