אחד הטרנדים המפתיעים יותר העונה בגזרת השיער הוא המראה הרטוב, זה שגורם לך להיראות כאילו תפס אותך באמצע הקיץ מבול. השיער המשוך לאחור באמצעות חומרים מקבעים, או מרוכך משני צידי הראש, כבר נוסה בהצלחה על ידי פאשניסטות כמו קלואי סוויני, היידי קלום וקלייר דיינס, כשהאיפור המלווה אותו מסתכם לרוב באייליינר שחור. הרשו לנו להציע אלטרנטיבה.

האיפור המטאלי

בכל סבב תצוגות ישנו טרנד לביש במיוחד, כזה שמתאים כמעט לכולן. כזה הוא טרנד האיפור המטאלי, שמתמקם העונה על העפעפיים, על עצמות הלחיים ואפילו על השפתיים. בתצוגה של מרי קטרנזו בחרו המאפרים להפתיע עם שפתיים מטאליות בגוון טורקיז, אך בתצוגות האחרות הסתפקו בגווני אדמה חומים וירקרקים.

זוהר עדין בתצוגה של Sass&Bide
זוהר עדין בתצוגה של Sass&Bide

בסרטון הווידאו שלנו תלמדי איך להעשיר את הפנים עם נגיעות מטאליות מתונות, כשהמסקנה המרכזית היא לא לפחד להתנסות.

אזרת אומץ? אלה המוצרים שאת צריכה:

1. גלוס מוזהב של סמאשבוקס, 95 שקל. 2. פודרה ושימר ExtraDimention של M.A.C, מחיר: 159 שקל. 3. צללית מטאלית ירוקה של לוריאל פריז, 75 שקל. 4. מסקרה  G Noir של גרלן,  327 שקל
1. גלוס מוזהב של סמאשבוקס, 95 שקל. 2. פודרה ושימר ExtraDimention של M.A.C, מחיר: 159 שקל. 3. צללית מטאלית ירוקה של לוריאל פריז, 75 שקל. 4. מסקרה G Noir של גרלן, 327 שקל

השיער הרטוב

לא נעמיד פנים שהטרנד הזה יחמיא לכולן - שיער רטוב ועמוס בג'ל ומוס יתאים בעיקר לנשים בעלות פנים חזקות ומאורכות, או במילים אחרות - סלבריטאיות. אם את בכל זאת רוצה לנסות, נמליץ על שילוב הלוק עם שביל אמצע, למראה טרנדי אך לא מוזר מדי.

סקסית וזוהרת. קלייר דיינס משלבת את שני הטרנדים בהצלחה (צילום: gettyimages)
סקסית וזוהרת. קלייר דיינס משלבת את שני הטרנדים בהצלחה (צילום: gettyimages)

שניהם יחד

אם כבר הלוק חזר עם אמירה חדשה, למה לא ללכת עד הסוף? השיער הקשוח הזה ייראה מצוין בשעות הערב עם האיפור המטאלי, שיוסיף עוד נופך "ילדה רעה" מתבקש - קחי דוגמה מקלייר דיינס, שמדגמנת את השילוב בחן בלתי מבוטל.

וזו כבר אופציה לאמיצות: לוק משוך לאחור בתצוגה של ג'יאמבטיסטה ואלי (צילום: gettyimages)
וזו כבר אופציה לאמיצות: לוק משוך לאחור בתצוגה של ג'יאמבטיסטה ואלי (צילום: gettyimages)