יש משהו אותנטי בללכת עם מה שהגנים נתנו לך. צבע השיער, שאולי הלך והתכהה או התבהר עם השנים, הוא חלק בלתי נפרד מהזהות שלנו, וההחלטה לדבוק בו אומרת – אני שלמה עם מי שאני. חמש מפורסמות שבחרו לא לשחק עם קווצות השיער שלהן יותר מדי הצליחו להגיע רחוק גם מבלי להתרחק מהשורשים.

סופיה ורגארה

הכוכבת הקולומביאנית המדוברת יודעת היטב מה מחמיא לגוון עורה ולעיניה הירוקות – מחלפות חומות ומפוארות, אותן היא מרבה לפזר כליווי לשמלות הערב הצמודות שלה. האמת, צריך ממש להתאמץ כדי לדמיין את סופיה בגוון אחר.

מריל סטריפ

הגברת הראשונה של הוליווד ידועה כמי שלא עושה עניין של ממש לא מהלבוש שלה ולא משיערה. בדרך כלל תתפסו אותה עם שמלה גדולה ונוחה במיוחד, כשלראשה מחלפות פרועות שמשלבות את הגוון הטבעי של סטריפ – בלונד, עם לא מעט שיערות שיבה. מותר לה.

ברונטית אותנטית. כריסטן סטיוארט (צילום: gettyimages)
ברונטית אותנטית. כריסטן סטיוארט (צילום: gettyimages)

כריסטן סטיוארט

הכוכבת הנוגה של סאגת ה"דמדומים" נכנסה לחיינו עם שיער חום שופע, וכך היא מתהלכת על השטיח האדום עד היום, מתחזקת בנונשלנטיות את משבצת הברונטית הכי מגניבה בהוליווד.

בלונדינית באמת. טיילור סוויפט (צילום: שאטרסטוק)
בלונדינית באמת. טיילור סוויפט (צילום: שאטרסטוק)

טיילור סוויפט

לכוכבת צעירה ותזזיתית כמו זמרת הקאנטרי המתוקה היו בוודאי אינספור אפשרויות לצבוע לכל צבע שבעולם, אך כבר שנים היא בוחרת לדבוק בתלתלים הבהירים שפרסמו אותה. נכון, מדי פעם הפן נכנס לפעולה, אבל הצבע לנצח נשאר בלונדיני.

נטלי פורטמן

בסרט המופתי Closer זכינו לראות את פורטמן עם כמה פאות לא שגרתיות (וגם עם תספורת קצוצה באדום לוהט), אך בחייה האמיתיים כוכבת "ברבור שחור" לא זזה מילימטר מגוון החום אגוז איתו התחילה את הקריירה.

ךסיכום - נכון שרוב הנשים ברשימה שלנו הן ברונטיות שלא התפתו מעולם לצבוע לבלונד, ואולי טוב שכך – כשאת בוחרת להישאר נאמנה למי שאת זה נפלא, אבל כשבבחירה שלך את מתחמקת באופן פעיל מאחת הקלישאות הכי בולטות בעולם הבידור, זה נפלא כפליים.