בקרוב ייצא למסכים הסרט המנג'ס New Year's Eve ובו ליה מישל, הכוכבת המובילה של הסדרה המוזיקלית גלי, תפלרטט עם אשטון קוצ'ר. בזמן האחרון אי אפשר להביט ימינה או שמאלה בלי להתקל בדמותה המעצבנת של מישל, ששמלותיה הולכות ומתקצרות ומניירותיה הולכות ומקצינות.זה הזמן להתפנות ליוצאת גלי אחרת, דיאנה אגרון.

פנקיסטית חובבת (צילום: gettyimages)
פנקיסטית חובבת (צילום: gettyimages)

אגרון, 25, קיבלה בקאסט של גלי תפקיד פחות סימפטי ממישל - זה של מלכת הכיתה הסכסכנית והסקסית. במציאות, הבלונדינית היפה התעקשה לגבש לעצמה זהות אחרת, שמזגזגת בין נסיכת דיסני מסנוורת לבחורה אלטרנטיבית, וכמו כל כוכבת שמתקשה ללכת עם הזרם, עשתה זאת בהצלחה חלקית בלבד.

פלרטטנית במידה (צילום: gettyimages)
פלרטטנית במידה (צילום: gettyimages)

כך, מדי פעם הגיחה לפרימיירה עם בלונד זוהר ואיפור מלכותי, ובפעם אחרת זנחה את השורשים ובחרה באיפור עיניים כבר ופנקיסטי ששינה את תווי פניה לחלוטין.

כעת, אגרון לוקחת צעד בוטח לכיוון האלטרנטיבי, עם שער חדש ומדובר למגזין Nylon, וכפי שהקולגות של אגרון, אוליביה וויילד ואליזבת אולסון, בוודאי יוכלו להעיד, אם נבחרת לככב על השער של המגזין, סימן שאת איט-גירל בהתהוות.

בוגרת לגילה (צילום: gettyimages)
בוגרת לגילה (צילום: gettyimages)

אגרון, מצדה, לגמרי מוכנה למעמד - האיפור על שער גיליון המסיבות המסורתי של ניילון מציג אותה באווירת סיקסטיז נוסטלגית ומזכיר עד כמה אגרון יפה כשהחספוס שלה נעשה ביד אמן ועם קישור ברור לתקופה תרבותית כלשהי.

ולפעמים מפספסת (צילום: gettyimages)
ולפעמים מפספסת (צילום: gettyimages)

בניגוד לליה מישל הנדחפת, אגרון לא צפויה לככב בסרט רומנטי כלשהו במהלך השנה הקרובה, אבל נקווה שהצעת עבודה מפתה תונח בקרוב על שולחנה. אגרון, עם מבטה העצוב וחיבתה לתסרוקות מבולגנות ובגדי קוטור מבגרים, ראויה ליותר מתפקיד קופצני בסדרת נוער שהולכת וממצה את עצמה. תפקיד דרמטי רציני, והלוק המהפנט של אגרון על השער החדש ייראה אמין עוד יותר.