עוד פוסט בסדרת "יוצא מהתיק". אין לתאר את הרגשת הניצחון כאשר אני רואה שסיימתי מוצר כלשהו! אך הבחנתי שיש לי בעיה - משום מה כל המוצרים שמופיעים בפוסטים אלו הם מוצרים "רטובים" או טיפוחיים. עדיין לא הגעתי לשלב שאני מסיימת לחלוטין מוצר יבש כמו סומק או צללית. לכן זה קרה?

YSL מסקרה של

אח מסקרה כמה שאני אוהבת אותך! את גורמת לעיניי לזהור כמו ששום מוצר אחר לא עושה. אך למה את חייבת לסיים את סיפור אהבה בינינו בזמן כל כך קצר? למה אחרות אוהבות אותי חצי שנה ואת עוזבת אותי אחרי שלושה חודשים כולך יבשה וזקנה?

אחרי שמעט צחקנו, הגיע הזמן להיות רציניים! את מסקרה של YSL בשם Volume effet faux cils אני מסיימת כבר בפעם שנייה. זוהי מסקרה מוכרת בעולם היופי והיא זכתה בהמון פרסים. היא נותנת תוצאה דרמטית במיוחד (וזהו האפקט שאני מחפשת כי מה לעשות שיש לי ריסים שמסרבים להתעגל אפילו עם מעגל ריסים) ועושה כמעט הכל - מעבה ומעגלת ומעט מאריכה. אריזתה מפנקת וכל כך כיף להסתכל עליה - זהובה עם סימול YSL קלאסי.

האם תרכש שוב? ובכן זאת שאלה קשה כי כפי שציינתי, מסקרה ספציפית זאת מתייבשת די מהר - בהתחלה יש לה פורמולה מעולה, לא עבה או דלילה מדי ואחרי שלושה חודשים זהו, קפוט אין מה לעשות איתה. אולי אני ארכוש אותה שוב במבצע גדול הבא של משביר/אפריל. בנתיים, חולת איפור שכמוני, מנסה כל הזמן מסקרות אחרות...

מחיר: הרגיל הוא 190 ש"ח אך אני רכשתי בשנה שעברה כשהיו מבצעי ענק במשביר על חברות יוקרתיות - 50%! ועוד 5% לחברי מועדון ולכן שילמתי בסופו של דבר 90 ש"ח. אם אתן מסרבות לקנות בארץ במחיר המלא, האפשרות הכי טובה היא סטרוברינט ושם היא עולה 116 ש"ח.

MAC פריימר לריסים של

אחת הדרכים להבחין בכך שמסקרה שלכן היא כבר לא טובה לשימוש היא הריח. אם תקרבו את האף למסקרה ותריחו ריח חריף עד חריף מאוד, אל תחשבו פעמיים ותזרקו אותה. את עבודתה הנאמנה היא כבר סיימה.

זה בדיוק המקרה שהיה לי עם פריימר של MAC או כפי שקוראים למוצר באופן רשמי - בסיס מטפח למסקרה Prep+Prime Lash. את גדולותיו של פריימר ריסים זה הצגתי בעבר ועל כן לא אתעכב פה. מספיק להגיד שאת מוצר זה רכשתי כבר בפעם שלישית ואני לא מתכוונת להיפרד ממנו בזמן הקרוב (או בכלל).

האם יירכש שוב? כן, כן וכן.

מחיר: 79 ש"ח בחנויות מאק.

Maybelline מסקרה של

גם את מסקרה Volume Express Lift Up אהבתי והצגתי בעבר. היא עיגלה והפרידה לי את הריסים בצורה מאוד יפה. אך כמו הפריימר היא בחרה אחרי מספר חודשים לסיים את חייה והתחילה להפיץ ריח לא נעים בסביבה.

האם תרכש שוב? זה כבר לא משנה כי מייביליין החליטו להוריד את המסקרה מהמדף.

מחיר: מצאתי אותה באתר ישראלי זה במחיר של 60 ש"ח כאשר מצוין שמחירה המקורי עמד על 100 ש"ח.

בינתיים אני משתמשת ובודקת שתי מסקרות חדשות ולכן תצפו לביקורות מסקרה בקרוב. אה כן ועוד מסקרה חדשה בדרך אלי. מכורה אמרתי? ;)

ומה איתכן? סיימתן לאחרונה מסקרות טובות שאתן רוצות להמליץ עליהן או להשמיץ אותן?