• בית: 11 במפת הלידה - חיי חברה, ארגונים
  • מספר מזל: 4
  • יסוד: אוויר
  • כוכב שולט: שבתאי/סטורן ואוראנוס
  • גוון: כחול חשמלי
  • אזור רגיש בגוף: שוקיים
  • אבן חן: אחלמה
  • בבית: חדר האורחים
  • אותיות המזל: צ', ב'

הדלי שואף לנתינה בתדר אנרגטי אינסופי. כמו חוק הכלים השלובים ככל שנותן כך מתמלא. הרצון הנשגב למקוריות בוער. הדליים שואפים להתרוממות הנפש, מחוברים ישירות לצינורות קוסמיים ולאידיאלים נשגבים. יודעים יותר, מבינים שהיקום צריך לחבר בין הקצוות, מבינים שהעולם בנוי ממעגלים. הדליים חברותיים ובעלי רצון לתרום לחברה ולאנושות כולה. מקוריים, נקיים מתחושת אשם, ללא דעות קדומות וללא רגש אישי. הם אוהבים את כל הבריות וקשה להם להבין איך אפשר לאהוב רק אחד. עידן הדלי, עידן של איחוד היקום כולו, הרצון לחבר בין כל הנשמות ללא הבדל, דת, מין, צבע או לאום. הרצון לקבל בשביל לתת, בלי חרטה, בלי שום ספק. אינטליגנציה אינטואיטיבית מחלחלת בעולם ומשחררת את הנשמה מכבדות החומר. הדליים, מחברים בין המים של הדגים ובין האדמה של הגדיים. המשולש האגדי היוצר את הכוח האלוהי להתפרץ מעלה. ברור שאי אפשר לעשות זאת לבד. הדליים חיים מתוך מעגל אחדות, אחד למען כולם. מכאן תבוא הגאולה. כשהמשיח יגיע זה יקרה בחודש שבט ובעזרת הדלי.

תכונות המזל: ילדי הפרחים המציירים את היקום בצבעים עזים, באהבת הבריות ובפתיחות. הדליים מחוברים לאידיאלים נשגבים. יודעים יותר, מבינים יותר ונמצאים קצת מעל כולם. בעלי רעיונות חדשניים ומקוריים, פורצי מסגרות ורצון לשנות ולהשפיע, בלי חשיפה ופרסום. הם חברותיים ובעלי רצון לתרום לחברה ולאנושות כולה. רמה גבוהה של אינטליגנציה, לעיתים יוצאי דופן עד כדי מוזרות וחדשנות שונה, גם בנטייתם המינית.

זהירות דליים... קשה מאוד להבין את הדלי, הוא מונע מרצון הכלל, נתפס כחסר רגש אישי (חבר של כולם), מאבד את הרגשות וכמובן סובל מניתוקים, חוסר יציבות, חוסר זמן, מרדנות, עצבנות, קור רוח, עצלות, אנרכיזם, טירוף. הדליים חייבים ללכת אחרי האמת שלהם ולא לשכוח להתחבר לקרקע, ברגע שהם מתנתקים מדי, הם סובלים מבעיות דם.

מראה חיצוני: הדליים עיניהם בהירות ובורקות, לעיתים צבעם תכול. מבט מלא בעוצמה. גבוהים, הלבוש שונה ולא קונבנציונלי. סימן היכר שקע בסנטר.

הכוכבים השולטים: שבתאי ואוראנוס. כוכב שבתאי, ששולט גם בגדי, מחבר את הדלי למסגרת ואורנוס, מוביל את הדלי לפרוץ ולנפץ את המסגרת, להתחבר לעידן החדש, לחוסר ההיגיון ולידע נשגב; אורנוס, כוכב הלכת השביעי, במיתולוגיה היוונית היה אל השמים הראשון, אבי האלים והאל הנצחי. אוראנוס מביא עימו מהפכות ושינויים בסדרי עולם. כשהתגלה הכוכב ב-1781 הומצא החשמל ופרצה המהפכה הצרפתית. הוא גורם לנו לפרוץ את המסגרת וליצור שינויים מרחיקי לכת. חדשנות, מקוריות, אידיאלים נשגבים.

אהבה: הדליים, חשמל זורם בגופם מצית את דמיונם. הם חוצים גבולות גם באהבה, נטייה לקינקיות ומוזרות, לאהבה יוצאת דופן ולרצון לאהוב בדרך המיוחדת שלהם. יש להם נטייה לאהבה פתוחה, בלי חוקים, ביזאריות ומקוריות.

מקצוע: הדליים עובדים בעבודות לא קונבנציונליות, בעלות אופי שונה. עבודה חייבת להיות מקורית וחדשנית, ולעיתים מייצגים את החברה כמו פוליטיקאים ואנשי תקשורת. מקצועות נוספים, מחשבים, מדעים, אסטרולוגיה, טייס, חשמל, אסטרונומיה, מהפכנים, סוציולוגים.

תיקון: הדליים חייבים לשמור על האמת ולא להיכנע. דאגה אוניברסלית מתחילה בהתייחסות אישית.