• בית: 10 במפת הלידה - עבודה וקריירה
  • מספר מזל: 8
  • יסוד: אדמה
  • כוכב שולט: סטורן/שבתאי
  • גוון: אפור, חום ושחור
  • אזור רגיש בגוף: ברכיים ועור
  • אבן חן: טורקיז
  • בבית: עליית הגג
  • אותיות המזל: ע', ב'

הגדי מביא אלינו את אוצרות הטבע ממעמקי האדמה אל הצמרת הכי נשגבת. גדי ההרים מטפס בכוח רצון, במסלול הקשה ביותר אל המטרה הגבוהה ביותר. זהו חודש שמציב מול עינינו את שיא פסגת השאיפות של האדם. נקודה זו נקראת "רום שמים", אליה אנחנו שואפים להגיע. בחלק הצפוני של המפה קיימים שני מזלות, הקשת והגדי. הגדי, מניע את האנושות להגיע לפסגת החומר. בשילוב עם מזל קשת, הם יוצרים יחד תדר אנרגטי מיוחד, תכנית מיוחדת להגשמת היעוד הנכסף.

תכונות אופי: לא קיימת מטרה שהגדיים מציבים לעצמם ולא מגיעים. פני פוקר וחיוך בזווית הפה, מבטיחים את המעמד והיוקרה הראויים להם. הגדיים משתייכים תמיד למסגרות, הולכים בתלם, לעולם אינם נשברים, נחושים בדעתם ובוגרים בנפשם. הם ענייניים, רשמיים, צייתנים, מנומסים, חומרניים, בעלי עקרונות ובעלי משמעת עצמית, אחראים ודייקנים.

זהירות גדיים: הגדיים צריכים להיזהר מנוקשות, קור רוח, לא לשכוח את החיבור ללב ולרגש, להימנע מחסימות, עיכובים, קושי, עצב, דיכאון, צמצום, שכר ועונש, חשבון נפש, ספקנות, יובש, לאקוניות, חוסר ביטחון, פסימיות, ביקורת, מגבלות. גדיים שמתעקשים להישאר נוקשים, חוטפים מכות שגורמים להם להתכופף בדרך לא טבעית. כאבים בברכיים מרמזים על נוקשות.

הכוכב השולט: סטורן / שבתאי, כוכב המוקף 7 טבעות המעידות על הצורך במסגרת. במיתולוגיה היוונית סטורן היה זקן האלים, האבא המיתולוגי. על מנת לייסד את שלטונו, קבע חוקים והגביל הגבלות. שבתאי במפה מראה איפה הכי קשה לנו ואיפה אנחנו בסופו של דבר נגשים את עצמנו. אחראי על המחלות הכרוניות.

מראה חיצוני: סנטר נוקשה, שפתיים דקות, עצמות לחיים בולטות, כפלים בלחיים, עור יבש, רגישות בעור, פני חרסינה, עיניים קטנות ואפרוריות. מרכיבים משקפיים, לא גבוהים. לבוש כהה אפור.

מקצוע: הגדיים מגיעים לשיא הקריירה בגיל מבוגר, הם מתקדמים לאט, דרך מסגרת, חרוצים, יעילים, אחראים ועומדים בכול עבודה קשה. העיקר שתהיה התקדמות ושתהיה בטוחה. הם נמשכים למקצועות ריאליסטיים, מדעים מדויקים, מתמטיקה. מקצועות האדמה: חקלאות, ביולוגיה, מחצבים, יהלומנים, בניין, פוליטיקה, נגרים, מסגרות.

אהבה: האהבה אצל הגדיים חייבת להיות מתוך שליטה, לא מאבדים את הראש והכללים ידועים מראש. הגדיים יאהבו מתוך מטרה ברורה, לבנות בית, משפחה ומסגרת בטוחה. הגדיים נאמנים, אוהבים בגדול, עם תוספת גינונים, כבוד ויציבות.

התיקון: עליהם להבין שהחומר הוא אמצעי ולא מטרה.