• בית: 9 במפת לידה - חופש, לימודים וחו"ל
  • מספר מזל: 3
  • יסוד: אש
  • כוכב שולט: יופיטר/צדק
  • גוון: סגול
  • אזור רגיש בגוף: אגן הירכיים
  • אבן חן: טופז
  • בבית: הספרייה
  • אותיות המזל: ס', ג'

הקשתים מבשרים את בואה של תקופה אופטימית. הם נמצאים במפה בנקודה הגבוהה באופק, שיא פסגת השאיפות של האדם. הקשתים אחראים על התרחבות האופקים, על הצד הפילוסופי חדור האמונה של האדם. חץ היוצא מן הקשת מסמל מציאות אחת עם יכולת לתקשר עם מציאות אחרת. בחודש הזה מתגלה כוח שמימי המחבר אותנו ליכולת לתקשר עם עולמות עליונים. הקשתים קבלו את מתנת הסוד הגדול, המניע את הבריאה. הם יודעים שבכל אדם קיים בורא פנימי, המסוגל לברוא מציאות על ידי כוח מודעות. הקשתים עוברים בחייהם מסע רוחני, מלקטים מידע בקפידה.

תכונות המזל: הקשתים אחראים על התרחבות הגוף והנפש, לומדים ערכים, מגלים טבע, מביאים אלינו את האופק והמחר. בעלי אופקים רחבים, אופטימיים בנשמתם, אוהבי חופש ושמחה. הם מלאים בשפע ובמזל, אוהבי חופש וטיולים, לעיתים חייהם הוא כמו מסע מתמשך. הם שוחרי צדק, אינטליגנציה ורצון אינסופי ללמוד ולהחכים. הקשתים, מתלהבים, נדיבים, סקרניים, כנים, ישרים ובעלי כושר שיפוט טבעי.

זהירות קשתים: עליכם להימנע מביטחון עצמי מופרז שעלול להוביל לבית משפט. יש להימנע מאהבה עצמית מופרזת, בריחה לעולמות רחוקים, הימורים, הגזמות, לקיחת סיכונים מיותרים, אקסטרים, חוסר טאקט, מרדנות ודברנות. קשתים משוכללים יכולים להפוך בורגנים ומרוחקים. האגן אחראי על הצעידה קדימה, כאשר האגן מתרחב יתר על המידה, סימן לקיבעון וחוסר גמישות.

הכוכב השולט: יופיטר הוא כוכב הלכת החמישי מהשמש והראשון בסדרת כוכבי הלכת הגזיים. במיתולוגיה הרומית יופיטר היה ראש האלים המכובד ביותר. גופו מוצק, מלא ברוח קרב, עוצמתי, חסון וחזק. יופיטר העצמתי היה ממונה על החוק והצדק, על האמת, שמירת הסדר ובעיקר היה ממונה על השמיים, האור, הגשם והרעם. יופיטר מסמל אופטימיות, רוחניות שבאה מלימוד והשכלה, מסעות ארוכים, דת, עושר ושפע הזדמנויות. אחראי על הכבד, כיס המרה ואגן הירכיים.

מראה חיצוני: גבוהים, תמירים, פנים ארוכים ואצילים, ערניים, רעננים, ספורטיביים וצעירים, משהו בפנים לא מושלם, חסר ברכות. מבנה מוצק ורחב.

מקצוע: הקשתים זקוקים לחופש ומרחבים, יהיה להם קשה לשבת במשרד ולהיות כבולים לחוקים. פילוסופים והוגי דעות, פוליטיקאים ירוקים, סוכני נסיעות, מדריכי טיולים, ספורט, סוסים, כלבים, אילוף, הוצאה לאור, חינוך, חוק ומשפט.

אהבה: הקשתים אוהבים לנסות ולהתנסות גם באהבה. אהבה היא הרפתקה שמחייבת להכיר, לחוות, ליהנות ולהתנסות. הקשתים לא נחים ורוצים לאהוב מתוך בחירה, ללא גבולות ומסגרות.

התיקון: חיבור לחברה והפצת הידע הפנימי החשוב כל כך ליקום.