• בית: 7 במפת הלידה - זוגיות ומערכות היחסים
  • מספר מזל: 6
  • יסוד: אוויר
  • כוכב שולט: ונוס/נוגה
  • גוון: ורוד ותכלת
  • אזור רגיש בגוף: כליות
  • אבן חן: ספיר
  • בבית: חדר השינה
  • אותיות המזל: פ', ל'

המאזניים מייצגים את החברה במלוא הדרה, הרמוניה ביחסי אנוש, כמיהה לזוגיות שתשלים את החסר הפנימי. הם שואפים לאיזון, לצדק ולשוויון. מזל מאזניים, המזל השביעי במפה, מחבר אותנו לעולם החיצון. אנו מסתכלים במראה ומזמנים לחיינו מערכות יחסים המשלימים ומלמדים אותנו. המאזניים מוצאים עצמם נלחמים על הצדק, שואפים לשלמות ולא יכולים לסבול אנרגיות מפריעות. הכמיהה לשלמות לעיתים היא שמוציאה אותם מהאיזון הפנימי.

תכונות אופי: מזל מאזניים הוא המזל של ה"אני" עם חיבור הזולת, יש להם יכולת ראיה והבנת צרכי האחר, יובילו תמיד להצעת פשרה. היכולת שלהם היא לראות את כל התמונה ולשתף פעולה. הם זקוקים לחיות בשניים, שותפות, זוגיות, חברותיים, אמינים, פרטנרים מצוינים, שלווים, שנונים, אינטליגנטים, מתחשבים ומחוברים ליופי והרמוניה.

זהירות מאזניים: יש להימנע מצורך אובססיבי לעזור לאחר. הצורך בהרמוניה ומערכת זוגית מושלמת גורם למערכת ריצוי מוגזמת. הצורך שלהם ברגיעה יכול להביא אותם לעצלות, חוסר ביטחון, הססנות, התחנחנות יתר. הצורך בשלמות זוגית והרמונית מוביל לחוסר סיפוק במערכות יחסים. בעיה בכליות מרמזת על בעיה בזוגיות ומערכות יחסים.

הופעה חיצונית: קווי הפנים עדינים כאילו צייר עבר עם מכחול והוסיף רכות ואצילות. חיוורון קל בפניהם, גבוהים, מלאים ברוך, שפתיים עבות, עיניים חולמניות ויופי חושני.

כוכב שולט: ונוס/נוגה, הכוכב הקרוב ביותר לכדור הארץ והדומה לו באופיו. ונוס הרומאית ואפרודיטה היוונית, אלות האהבה השולטת במזל. ונוס רכה, נשית, בעלת אידיאלים נשגבים, לא תמיד מציאותית ושוגה באשליות. היא הרמונית, יפה ומלאה בכסף ובגינוני מלכות. מסמלת את התקשורת הגופנית, מייצגת את העולם הפנימי של האדם, יכולת האהבה, שותפות וקשרים רגשיים. ונוס אחראית על חילוף חומרים ובלוטת התריס.

מקצוע: המאזניים בדרך כלל ימשכו למקצועות הצדק והעיצוב, הם יובילו את עצמם לעצמאות או לשותפות. יכולת הביטוי שלהם תוביל אותם לכתיבה ותקשורת. מקצועות נוספים: משפטנים, דיפלומטים, יחסי ציבור, עורכי דין, קוסמטיקה, אופנה, דוגמנות, שופטים, ארכיטקטים, אמנות, דוגמנות, שחקנים.

אהבה: עליהם נכתבו סרטי הרומן הרומנטי המלוקקים ביותר. מאזניים הם המזל הרומנטי והמתמסר בגלגל המזלות והיכולת שלהם לאהוב ולהתמסר חוצה גבולות. הם נאמנים, רומנטיקנים חסרי תקנה, הכמיהה לזוגיות הופכת אותם מאוהבים באהבה, מנותקים מהקרקע וחיים מתוך פנטזיה ודמיון.

תיקון: לזהות את הצרכים האישיים, ללמוד להיות החלטיים ולהתחבר לאחדות מתוך אמת פנימית.