• בית: 6 במפת לידה - בריאות ומתן שירות
  • מספר מזל: 5
  • יסוד: אדמה
  • כוכב שולט: מרקורי
  • גוון: כחול כהה, אפור ולבן
  • אזור רגיש בגוף: מעיים
  • אבן חן: שוהם
  • אותיות המזל: ר', י'

בני מזל בתולה בודקים את תהליכי הבריאה ומודיעים ליקום כשסערה מתקרבת. עיניהם רואות לפרטי פרטים ומזהות כל נים וכל תזוזה. השאיפה היא לשלמות ללא עוררין. כל אדם שמגיע לחייהם עובר בדיקה קפדנית ונבדק שוב ושוב: האם הוא באמת ראוי? ולבסוף מקבל גיליון תוצאות מוקפד ומדויק.

תכונות אופי: אצל בני מזל בתולה הכול נקי ומצוחצח, הם ניחנים בטוהר ואינטליגנציה, ניקיון ובריאות. פועלים לפי כללים ומחוברות מאוד לקרקע. בני המזל הם שכלתנים, טובי לב, חרוצים, דאגנים, צנועים, פרקטיים, קפדנים, מתחברים לפשטות, מעוררים ספקנות וקשה להם להתנתק מביקורתיות.

זהירות בתולות: עליכם להימנע מפחד משתק, חששנות, דאגנות, היפוכונדרייה, קטנוניות, צרות אופק, קמצנות, חוסר בטחון, התגוננות, היצמדות לחומר. דאגנות יתר וחוסר אמונה בתהליכים, עלולה להוביל לאולקוס או פצע במעיים. ראייה לא נכונה של הפרטים מובילה לעיכול לקוי.

מראה חיצוני: תווי פנים סימטריים, ארוכים, עיניים קטנות, שפתיים קמוצות, עדינות משולבת עם יופי קר. לבושים בהקפדה, מכופתרים, אוהבים הרבה פרטים בלבוש, תכשיטים, כיסים, דשים, צעיפים.

כוכב שולט: מרקורי, הכוכב הקרוב ביותר לשמש ואינו מוקף ירחים, הוא כוכב התקשורת והאינטליגנציה. על פי המיתולוגיה היוונית, מרקורי היה שליח האלים, נעל נעליים עם כנפיים, אסף וליקט מידע והפיץ אותו. מרקורי מסמל מחשבה ותודעה, מצב התנועה שבו נמצא המוח. מרקורי, שולט על מערכת העצבים והמוח.

מקצוע: זקוקים למסגרת, למקצעות עומק וראייה לפרטים כמו חוקרים, פיזיקאים, אחיות, רפואה ורפואה משלימה, רוקחות, הוראה, עובדי מדינה וניהול חשבונות. עובדי ניקיון, כלכלנים. כמו כן בני המזל בדרך כלל יעבדו במשרות של תיקון וביקורת, כמו בודקי תוכנה, כותבי טורים של רכילות ומבקרי מסעדות.

אהבה: אוהבים בדרך הפרקטית, עושים אהבה דרך המחשבה. מילות האהבה מתוכננות בקפידה, הסטנדרטים גבוהים במיוחד והם נוטים למצוא אהבה בגיל מבוגר או לסיים תהליכים אחרי אכזבה. יש להם נטייה לחשוב שאף אחד לא מספיק מושלם עבורם. לבסוף כשמתאהבים הם נשארים נאמנים לביקורת הקפדנית.

התיקון: השלם מורכב מכל החלקים, חסרים או שונים. יש לוותר על הביקורת ולהתחבר לאהבה ללא תנאי.