"יופי טבעי שיש בכל אחד וגישה הוליסטית זה החזון שלי"

צפו בווידיאו: ד"ר להבית אקרמן, רופאת עור בכירה ובעלת קליניקות לאסתטיקה ולייזר, מספרת על רגעים מרגשים בקליניקה, ומתי עדיף להזריק קלציום לעור

מתי כדאי להזריק קלציום? צפו בווידיאו
ד"ר להבית אקרמן. מאמינה במראה טבעי (צילום: מירי שמענוביץ)
ד"ר להבית אקרמן. מאמינה במראה טבעי (צילום: מירי שמענוביץ)

ד"ר אקרמן, את רופאת עור בכירה שמטפלת בקופות החולים ובקליניקות פרטיות ונמצאת בחוד החנית בתחומך. מה סוד ההצלחה שלך?

"סוד ההצלחה טמון בשילוב בין אהבה עצומה למקצוע ולאנשים לבין חדשנות ומומחיות. בתחום שלנו בין אם זה בקופות החולים ובין אם זה בקליניקות הפרטיות רואים הרבה מאוד אנשים מדי יום, ומי שלא אוהב אנשים ולא אוהב את מה שהוא עושה פשוט לא יכול לשרוד במקצוע. כמו כן רפואת עור לומדים מהתבוננות והתנסות, ולוקח שנים לפתח את המיומנויות האלה. וכמובן, הסוד השלישי זה חדשנות. בלי קִדמה וחדשנות הולכים אחורה".

 

החומצה ההיאלורונית פופולרית מאוד, וכולם יודעים את יתרונותיה. בשנים האחרונות יש פופולריות מאוד משמעותית גם לחומרים מבוססי קלציום. מהם ומה ההבדל ביניהם לחומצה היאלורונית?

"תכשירים מבוססי קלציום קיימים בשוק לא מעט זמן אך רק הולכים ונהיים פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות, ובצדק. עם ההבנה של הלקוחות שהן זקוקות למראה טבעי ולא עשוי מדי ועם ההבנה שלנו, אנשי המקצוע, איך להשתמש נכון בחומר, גילינו את היתרונות העצומים של החומרים האלה בהרמת העור ובמתיחה. כשאני רוצה למלא קמט, אשתמש בחומצה היאלורונית. אבל על מנת לייצר הרמה ומתיחה אעדיף להשתמש בחומר מבוסס קלציום, ולעתים יש צורך לשלב. יש שלושה חומרים מבוססי קלציום בארץ, והחומר הוותיק ביותר המאושר על ידי ה-FDA הוא הרדיאס האמריקאי".


 

ד"ר להבית אקרמן. המטרה אינה להפוך לפס ייצור (צילום: אלון שפרנסקי)
  ד"ר להבית אקרמן. המטרה אינה להפוך לפס ייצור(צילום: אלון שפרנסקי)
   


  מה היתרונות של טיפול בקלציום, והאם אופן הטיפול דומה לטיפול בחומצה היאלורונית?

  "אופן הטיפול בחומרים מבוססי קלציום די דומה לאופן ההזרקה של חומצה היאלורונית, כי מדובר בהזרקה, אולם בהזרקת קלציום המטרה היא להרים, לחטב ולשפר את איכות העור ולא למלא את הקמטים".

   

  איך מתבצע הטיפול, וכמה זמן הוא מחזיק?

  "ברוב הפעמים מזריקים את החומר עם קנולה, שמייעלת את התהליך ומפחיתה את הכאב ותופעות הלוואי. תופעות הלוואי וההחלמה זהות בין החומצה ההיאלורונית לחומר מבוסס קלציום".

   

  ספרי על מקרה שטיפלת בו ואת גאה בו?

  "לאורך השנים היו לי הרבה מקרים מרגשים, בין אם זה חולות סרטן שבאו לחגוג אצלי את ההחלמה, ובין אם אלה אנשים שעברו משבר או אסון ובאים להרגיש "רגילים". אחד מהמקרים היותר מרגשים היה של נערה יתומה מאם, שהגיעה עם אמה המאמצת לטיפול בצלקות אקנה. בהמשך פגשתי אותה לגמרי במקרה והיא הייתה יפהפייה ומאושרת. זה היה מרגש".

   

  ולסיום, אחרי הדרך הארוכה שכבר עברת, מהו החזון המקצועי שגיבשת עם השנים?

  "החזון שלי זה יופי טבעי. יופי שיש בכל אחד ואחת מאיתנו. המטרה איננה להשתנות, המטרה אינה להפוך לפס ייצור אחיד של לחיים גבוהות ושפתי פפיון. המטרה היא למצוא בכל אחת את נקודת החוזק שלה, להבליט אותה ולעדן את מה שפחות. ניתן לעשות את זה רק על ידי מקצוענות, שילובי טכנולוגיות ועין אסתטית. יופי טבעי וגישה הוליסטית זה לא סלוגן, זה החזון שלי באמת".

   

   

  ד"ר להבית אקרמן

  אתר אינטרנט: www.Drlehavit.co.il

  טלפון: 054-2646114

  כתובת: המנופים 2, הרצליה

  פייסבוק: ד"ר להבית אקרמן, מומחית ברפואת עור. טיפולי לייזר ואנטיאייג׳ינג

  אינסטגרם: dr.lehavit_akerman

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד