נבחרות העשור 2020: נשות עסקים מצליחות מסכמות עשור של עשייה

לרגל השנה האזרחית החדשה, פרויקט מיוחד עם 10 נשים מובילות בתחומן, המסכמות עשור של פעילות עיסקית, ענפה ומשגשגת! והפעם: עו״ד נחל אוזלבו

עו"ד נחל אוזלבו. ״קורס גישור ראשון, במהלכו למדתי "כלי קסמים" - לפתרון סכסוכים קשים ומשמעותיים בחייהם של אנשים. הכלים הללו מלווים אותי בכל עסקת נדל"ן, מו"מ, באולם הדיונים בביהמ"ש, ואפילו בבית עם בעלי והילדים״  (צילום: עמיר צוק)
עו"ד נחל אוזלבו. ״קורס גישור ראשון, במהלכו למדתי "כלי קסמים" - לפתרון סכסוכים קשים ומשמעותיים בחייהם של אנשים. הכלים הללו מלווים אותי בכל עסקת נדל"ן, מו"מ, באולם הדיונים בביהמ"ש, ואפילו בבית עם בעלי והילדים״ (צילום: עמיר צוק)
עו״ד נחל אוזלבו, עורכת דין ונוטריון המתמחה בנדל"ן, משפחה וירושה, דיני עבודה, הוצל״פ, תכנון ובניה

 

מעט עלייך ואודות הכשרתך המקצועית?

"בת 38, נשואה לעמית, אמא לארבעה ילדים, ילידת גדרה, ומתגוררת בגדרה. עורכת דין למעלה מ-13 שנה, בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, מגשרת מוסמכת, ורשומה במאגר המגשרים של ביהמ"ש בתיקי תביעות קטנות, בעלת רישיון נוטריון, ובעלת משרד עורכי דין גישור ונוטריון בגדרה, שהוקם ב-2011, ומונה בנוסף אליי 2 עו"ד שכירות ו-2 מזכירות, ועוסק בתחומים: נדל"ן, משפחה, ירושות, עבודה, הוצל"פ ותכנון ובניה. בנוסף אני משמשת כדיינית בבית הדין המשמעתי של לשכת עוה"ד מחוז מרכז".

 

ספרי איזה עשור עבר עלייך בתחומך?

״אפשר לסכם עשור זה בעשייה מרובה, בתיקים רבים ומגוונים, אשר שידרגו את יכולותיי המקצועיות, וההתעסקות במספר תחומים משיקים נתנה לי את האפשרות לתת ללקוחותיי את הערך המוסף של הידע מתחומים נוספים, ובכך לשדרג את הייצוג, ולהגן על לקוחותיי מזוויות ש"רק עו"ד למשפחה" או רק "עו"ד לנדל"ן" אינם בהכרח יודעים. למשל פירוק שיתוף בנכס משפחתי מורכב מצריך מומחיות גם בנדל"ן וגם בדיני משפחה, ומאפשר לנתח את המצב המשפטי ממספר זוויות ולתת ללקוח ייצוג מייטבי.

 

במקור באתי מתחום נדל"ן, ניהלתי עסקאות מורכבות, רישומים בטאבו, ותביעות פירוקי שיתוף. לאחר מס׳ שנים נחשפתי לתחום המשפחה, ההוצל"פ ודיני העבודה, וכ"מגנט" מצאתי עצמי נמשכת לתחום המשפחתי (גירושין, הסכמי ממון, ירושות וצוואות) או ללקוחות במצוקה או בפרשת דרכים שעבורם הייתי קרש הצלה".

 

תחזירי אותנו לרגע ההוא - סיפור הצלחה שזכור לך?

"הרגע שבו קיבלתי תיק, שעל פניו נראה כי היה חסר סיכוי משפטי, ורוב עורכי הדין לא הסכימו לטפל בו, גם מחוסר כדאיות כלכלית וגם מתוך סיכון ממשי להפסד. לאחר שהבהרתי ללקוח את הסיכונים יצאנו לדרך בכל זאת, וכנגד כל הסיכויים גם זכינו, ובגדול".

 

מתי פרצת לתודעה הציבורית?

"עם ההצלחה הראשונה שהגיעה, בתיק חשוב ברמה הציבורית בו בעל חוייב לתת גט לאשתו, לאחר סרבנות עיקשת. לאחר מכן התרבו פסקי הדין בהם זכינו, ופורסמו, ובכלל זה בדיני עבודה, מס׳ נהגים של חברת הסעות גדולה שזכו לקבל פיצויים וזכויות שנשללו מהם, לקוחה שזכתה בתיק גירושין בפיצויים, על אף הסכם ממון מקפח, תביעות פינוי כנגד דיירים מפירי חוזה שהתקבלו, תיקי ירושה סבוכים שבאו אל פתרונם, ועוד רבים ואחרים".

 

 

החוויה שעיצבה אותי:

"קורס גישור ראשון, במהלכו למדתי כלים שימושיים ויעילים, "כלי קסמים" - לפתרון סכסוכים הכי קשים ומשמעותיים בחייהם של אנשים. כלים אלו מלווים אותי בכל עסקת נדל"ן, מו"מ, באולם הדיונים בביהמ"ש, ואפילו בבית עם בעלי והילדים. שם למדתי לראשונה ללמוד להקשיב לדברי האחר, שזה המפתח, להבין את הצד השני ולמצוא את הפתרון שמתאים".

 

מה היית רוצה לשנות?

"להיות פחות ביקורתית ושיפוטית כלפיי עצמי, וכלפיי סובביי, יותר ספונטנית, ולאזן יותר בין זמן העבודה, לזמן הבית והילדים".

 

מה מחזק אותך?

"הידיעה שמכל קושי יש צמיחה, שדרוג, לזכור שההתגברות על הקושי מביאה איתה העצמה וחוזק גדול יותר".

 

דמות שמעוררת בך השראה.

"בעלי. בלעדיו לא יכולתי לעשות את כל מה שעשיתי בעשור הזה, הוא המשענת שלי, הפרטנר, החבר, התומך, זה שמחזיק את הבית שלנו, אבא מדהים לילדינו, ומאפשר לי להתמקד בעשייה ובהתפתחות האישית והמקצועית. איתו אני מתייעצת, והוא זה שמחזק, ומעודד אותי להמשיך בכל הכוח. הטוטאליות שלו, ההתמסרות, טוב הלב, והנתינה העצומה שלו לזולת ולמשפחה, הם עבורי השראה".

 

לסיום, מהן תכניותיך העתידיות לעשור הקרוב?

"להמשיך בעשייה, לקבל תיקים מעניינים ובעלי חשיבות ציבורית, לקבל פסקי דין תקדימיים שיהיוו פריצת דרך בתחומם, להמשיך להינות מהדרך, ביחד עם לקוחות נעימים וטובים, להמשיך לחוות סיפוק ואושר מהצלחה, לאזן בין הבית לבין העבודה, לבלות זמן איכות יקר וארוך יותר עם ילדיי מידי יום, ליצור חוויות משמעותיות ביחד".

   

עו"ד נחל אוזלבו 

טל': 077-5354341 | 052-3738675

nahalmeir@gmail.com | nahal-law.com

פייסבוק: נחל אוזלבו משרד עו"ד

 

  • עורכת הפרויקט: שוש רוטנברג | הפקה: יפית הנדרי | איפור: רונית יולזרי

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד