נבחרות העשור 2020: נשות עסקים מצליחות מסכמות עשור של עשייה

לרגל השנה האזרחית החדשה, פרויקט מיוחד עם 10 נשים מובילות בתחומן, המסכמות עשור של פעילות עיסקית, ענפה ומשגשגת! והפעם: מור שמריהו

מור שמריהו. "הגיעו אלי לקליניקה נשים רבות שחוו כאב בלתי נסבל, צריבות בעור ובמקרים מסוימים אף כוויות. אני דואגת לכך שתהא לנשים הללו חוויה מתקנת, לא רק באמצעות הטכנולוגיה שברשותנו, אלא גם ובעיקר על ידי יחס אישי לכל לקוחה ולקוחה" (צילום: עמיר צוק)
מור שמריהו. "הגיעו אלי לקליניקה נשים רבות שחוו כאב בלתי נסבל, צריבות בעור ובמקרים מסוימים אף כוויות. אני דואגת לכך שתהא לנשים הללו חוויה מתקנת, לא רק באמצעות הטכנולוגיה שברשותנו, אלא גם ובעיקר על ידי יחס אישי לכל לקוחה ולקוחה" (צילום: עמיר צוק)
מור שמריהו, בעלת קליניקת "מור לייזר", MUCH MORE THAN LAZER

 

מעט עלייך ואודות הכשרתך המקצועית?

״אני מור שמריהו (30), בעלת קליניקת "מור לייזר" בלוד. נשואה לאדיר (36) ואם לאדל (8) ויגל יעקב (3). כשש שנים אני עוסקת בתחום האסתטיקה , וכטכנאית לייזר מוסמכת, גמלה בליבי ההחלטה להגשים חלום. פתחתי את קליניקת "מור לייזר" מתוך אמונה גדולה, כי אוכל לתת מענה אופטימלי לנשים מכל קצוות הארץ להסרת שיער בלייזר, באמצעות המכשור המתקדם בעולם. אני גאה לאפשר לנשים כמוני לקחת אתנחתא משגרת יומן העמוסה כאימהות וכנשות קריירה, ולהגיע אלי לקליניקה לשעת טיפול איכותית, המוקדשת להן בלבד. ככלל, אני מאמינה בעוצמה נשית, ולכן כל העובדות שלי הן נשים כמו גם קהל לקוחותיי״.

 

אילו טיפולים אסתטיים מתבצעים ב "מור לייזר"?

״מור לייזר מתמחה בטיפולי הסרת שיער בלייזר מכל חלקי הגוף. הדבר מתבצע באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. מכשיר הדגל - ICE PREMIUM, 100% לייזר, מתאים לכל אזורי הגוף. ה-ICE PREMIUM מטפל בשלושה אורכי גל משיער פלומתי ועד שיער קשה, והוא מתאים ואפקטיבי לכל גווני העור, לרבות עור כהה. גם נשים העוברות תהליך שיזוף כזה או אחר, יכולות להגיע לטיפול אצלנו לאחר 48 שעות בלבד״.

 

מהם מאפייניו הבולטים של מכשיר הדגל שלכם?

״המכשיר הוא בעל ידית קרח בטמפרטורה של מינוס אחת עשרה מעלות. בניגוד למכשירים אחרים המצויים בשוק, הטיפול באמצעותו מתבצע ללא כאב כלל. עוד יותר מכך, התחושה בעת הטיפול הינה תחושה נעימה ונינוחה, הדומה באופייה לזו של עיסוי גוף בספא. הגיעו אלי לקליניקה נשים רבות שחוו כאב בלתי נסבל, צריבות בעור ובמקרים מסוימים אף כוויות. אני דואגת לכך שתהא לנשים הללו חוויה מתקנת, לא רק באמצעות הטכנולוגיה שברשותנו, אלא גם ובעיקר על ידי יחס אישי לכל לקוחה ולקוחה. כאשר אני מאבחנת ומתאימה לה את הטיפול המיטבי, לפי סוג עורה, רגישותה וכמובן גילה. למותר לציין, כי מגיעות אלינו מנערות ועד נשים מבוגרות״.

 

 (צילום: מור לייזר)
  (צילום: מור לייזר)

   

  האם קיימות תופעות לוואי? ומתי אפשר להתחיל לראות תוצאות?

  "ה-ICE PREMIUM הינו מכשיר בטוח לשימוש. לאחר הטיפול אין תופעות לוואי וניתן לחזור מיד לשגרה רגילה. חד משמעית תוצאות ניתן לראות כבר מהטיפול הראשון, כאשר האפקטיביות המרבית מושגת באמצעות סדרה של עשרה טיפולים. בתום הסדרה מומלצים טיפולי תחזוקה אחת לשנה לשימור התוצאה שהושגה. לשמחתי ב"מור לייזר" התוצאות לאחר סדרת טיפולים הוכיחו את עצמן כלא פחות ממצוינות. לא לחינם מגיעות אלי נשים ששמעו על הטיפול הייחודי שלנו מכל חלקי הארץ וזו ההזדמנות להודות להן".

   

  ומה באשר למחירים?

  ״במשך שנים חקרתי את מחירי השוק בתחום והבנתי שלא תמיד המחיר קורלטיבי לטיפול. החלטתי לבצע שינוי לטובת הלקוחה. באג'נדה שלי הסרת שיער בלייזר צריכה להיות נגישה לכל אישה ואישה. חרטתי על דגלי מחירים הוגנים ושווים לכל כיס, ובכך פתחתי צוהר להרבה נשים שלא יכלו לאפשר לעצמן זאת קודם״.

   

  בכל יום עולה שמה של קליניקה זו או אחרת, במה "מור לייזר" נבדלת מקליניקות אחרות?

  "לא רק שברשותנו הטכנולוגיה המתקדמת העולם, אלא גם ובעיקר אני שמה דגש על יחס אישי לכל לקוחה ולקוחה. כולן נפגשות איתי לאבחון וחתימה על הצהרת בריאות. אני מטפלת בהן באופן אישי עם כל הידע שצברתי ונמצאת איתן בקשר לאורך כל תקופת הטיפולים ואף לאחריה. אצלנו התחושה היא פמיליארית. היכולת שלי לפגוש כל אחת ואחת מלקוחותיי והזמינות שלי אליהן, היא שעושה את ההבדל, לטעמי. "מור לייזר" הינה קליניקת בוטיק הלכה למעשה".

   

  כמה עובדות שלא ידעתם על מכשיר ה-ICE PREMIUM: 

  • המכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער
  • מאובזר בספוט ענקי המבטיח את יעילות הטיפול
  • בעל מערכת קירור עוצמתית המבטיחה טיפול ללא כוויות ידידותי למשתמש
  • מאושר על ידי TUV ומכון התקנים הישראלי

   

  הסרת שיער בלייזר במחיר נמוך (יחסית למתחרים): ידיים מלאות, רגלים מלאות, מפשעות ובית שחי (כל טיפול קצר יחסית 40 דקות) רק 2,990 ₪

   

  טיפ חשוב: ״גילוח עם סכין חדשה וטובה מביא לתוצאה יעילה ומוצלחת לאורך שנים! ככל שהגילוח קרוב לעור, קרן הלייזר פוגעת בשורש השערה וזה בדיוק מה שאנו רוצות להשיג בטיפול״

   

  מור שמריהו - "מור לייזר" 

  רמז 9, לוד | טל׳: 054-9714192 | פייסבוק: מור לייזר

  אינסטגרם: mor.shmaryahu.laser

   

  • עורכת הפרויקט: שוש רוטנברג | הפקה: יפית הנדרי | איפור: רונית יולזרי

   

   

  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
  הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד