נבחרות העשור 2020: נשות עסקים מצליחות מסכמות עשור של עשייה

לרגל השנה האזרחית החדשה, פרויקט מיוחד עם 10 נשים מובילות בתחומן, המסכמות עשור של פעילות עיסקית, ענפה ומשגשגת! והפעם: עו״ד קריסטין חון

עו"ד קריסטין חון. ״משרד בוטיק שהערך העליון שלו לתת הרגשת ביטחון ללקוחות, שייצאו בידיעה שיש מי שיילחם עבורם. אצלנו אין כזה דבר לוותר. אם קיבלנו תשובה שלילית, זה אומר שיש לנו עוד עבודה לעשות״ (צילום: עמיר צוק)
עו"ד קריסטין חון. ״משרד בוטיק שהערך העליון שלו לתת הרגשת ביטחון ללקוחות, שייצאו בידיעה שיש מי שיילחם עבורם. אצלנו אין כזה דבר לוותר. אם קיבלנו תשובה שלילית, זה אומר שיש לנו עוד עבודה לעשות״ (צילום: עמיר צוק)
עו״ד קריסטין חון, בעלת משרד המעניק: ייצוג במשפט הפלילי, עבירות תכנון ובניה, דיני תעבורה

  

מעט עלייך ואודות הכשרתך המקצועית?

״אני עורכת דין מומחית בדין הפלילי, תעבורה ועבירות תכנון ובניה. מייצגת אנשים נורמטיבים שהסתבכו עם החוק. בעלת משרד בוטיק שהערך העליון שלו לתת הרגשת ביטחון ללקוחות, שייצאו בידיעה שיש מי שילחם עבורם. אצלנו אין כזה דבר לוותר. אם קיבלנו תשובה שלילית, זה אומר שיש לנו עוד עבודה לעשות. חברת וועדת פורום בוועדת תעבורה, וועדת עבירות תכנון ובנייה בלשכת עורכי הדין, אני עורכת הדין הצ'רקסית הראשונה בישראל. ולפני הכל, אמא לשלוש בנות מדהימות, ונשואה למורן״.

 

ספרי איזה עשור עבר עלייך בתחומך?

״עשור של צמיחה עיסקית מטורפת. התפתחתי בה מקצועית ואישית, וכל שנה טובה יותר מקודמתה. עו"ד שבבעלותה משרד מצליח עם עובדים, נחישות גבוהה מאוד להצליח ולהשיג את התוצאות הכי טובות שאפשר, בשביל לקוחותיי. לאחר שסיימתי את תפקידי כיועצת המשפטית של קבוצת שומשום (יבואן בלו – משקאות אנרגיה) החלטתי לצאת לדרך עצמאית. תחום הפלילים תמיד ריתק אותי וברגע הנכון הכל התכוונן לזה. לאחר שבניתי לי שם של אחת מעורכות הדין הכי טובות בצפון, בתחום התעבורה, הגשמתי את מטרתי הבאה להיכנס לתחום הפלילי, ולעזור לאנשים מן השורה שהסתבכו עם החוק, ולתת להם את הרמה הגבוהה ביותר בשירות מקצועי״.

 

תחזירי אותנו לרגע ההוא - סיפור הצלחה שזכור לך?

״אחד מסיפורי ההצלחה שמאוד ריגשוני: לקוח בתחום עבירות תכנון ובנייה עמד לאבד את ביתו ולהיזרק לרחוב, עם צו הריסה. לא רק שהצלתי את ביתו בערעור, אלא זה היה ערעור שלא הייתי צריכה להגיד אפילו מילה אחת, והשופטת רשמה בפסה״ד: "לא מצאתי מקום לשמוע דברים נוספים מפי ב"כ המערער, שכן כתב הערעור שהוגש, מפורט ביותר, ופורש את כל הטיעונים העובדתיים והמשפטיים..."

 

מתי פרצת לתודעה הציבורית?

״בערך כחמש שנים לאחר הסמכתי, החלטתי לפתוח משרד עצמאי, ואז מהצלחה להצלחה בהישגים משפטיים, מפה לאוזן, הלקוחות התחילו להביא עוד ועוד לקוחות, ומשם הדרך הייתה קצרה״.

 

החוויה שעיצבה אותי:

״אחת החוויות שהכי עיצבו אותי כאישה, שמצליחה באחד התחומים הכי גבריים שיש, שבנתה עצמה בעשר אצבעות, עם כל הקשיים, כולל ההגבלות המסורתיות של אשה צ'רקסית זה העברת המשרד שלי מחוץ לכפר שהיווה עבורי פינה בטוחה. פתאום יצאתי לעולם הגדול, עם סטנדרטים אחרים לגמרי. כל פעם למדתי משהו חדש, כל פעם גיליתי על עצמי דברים שלא ידעתי שאני מסוגלת, גבולות היכולות שלי נמתחו עוד ועוד, ומצאתי עצמי שלאט לאט אני הופכת "גלדיאטורית". שאני מעזה לנסות דברים שפחדתי מהם. התחלתי לחשוב מחוץ לקופסא ולהבין שאין דבר כזה "אני לא מסוגלת", אם אני רק מחליטה ומציבה לעצמי מטרות, אין מצב שאני לא אשיגם״.

 

מה היית רוצה לשנות?

״הייתי רוצה לראות יותר כבוד בין עורכי הדין, בין השופטים, ובכלל בהתנהלות המשפטית. להשיב את מקצוע עריכת הדין ליוקרה שפעם אפפה אותו״.

 

מה מחזק אותך?

״המשפחה שלי. בעלי מורן שתמיד מפרגן לי ומאמין בי לאורך כל הדרך, יותר ממה שאני מאמינה בעצמי, בנותיי והוריי שהם תמיד לצידי בטוב וברע, תומכים ועוזרים״.

 

דמות שמעוררת בך השראה?

״אחת מהדמויות המעוררות בי השראה - הינו עו״ד ירום הלוי, שאינו מוותר, וממשיך להילחם על חפותו של זאדורוב, ועושה הכל בכדי שאדם חף מפשע, לא יישב מאחורי סורג ובריח״.

 

לסיום, מהן תכניותייך העתידיות לעשור הקרוב?

״להוביל בתחום הפלילי, להשיג הישגיים משפטיים, ולהמשיך לקבל עוד פרוטוקולים של ניצחונות. משרדי מונה 5 עובדים, ומטרתי להגדילו.

להעמיד ללקוחותיי עורכי דין מקצועיים ולהיות שם דבר בתחום הפלילי״.

 

עו"ד קריסטין חון 

טל: 04-9552755 | 050-2960009

www.khun-law.co.il

פייסבוק: קריסטין חון ושות' משרד עורכי דין

 

  • עורכת הפרויקט: שוש רוטנברג | הפקה: יפית הנדרי | איפור: רונית יולזרי

     


 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד